Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rockerek! Ti hogyan öltözködtök?

Rockerek! Ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés
Bakancs vagy tornacsuka? Bandás póló vagy sima fekete? Szakadt gatya vagy feszülős?

2015. aug. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ing+nyakkendő. (Komolyan)
2015. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

tornacsuka, bandáspóló ( vagy sötét feliratos) , szakadt gatya :D

17L

2015. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor milyen kedvem van. Bakancsot csak koncerten hordok, a többit akármikor. De van, hogy nincs kedvem a feketéhez, akkor mást veszek fel. 17L
2015. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy épp kedvem van, bandás pólót sose vennék fel, nőies szoktam lenni, szoknyák, egyberuhák főként, mivel nő vagyok és szeretem a színes cuccokat is.
2015. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, miért van/lenne komoly korreláció az öltözködés és a zenei ízlés között... Oké, van, aki az odatartozást akarja kifejezni, meg teljesen logikus, hogy a rockerek között kevesebben viselnek rózsaszínt (hacsak ki nem maradtam valamiből), de mindazonáltal...


Nem tudok róla, hogy rocker lennék (inkább a metál a szívem csücske), de a jó rockot nagyon szeretem s támadtak már meg, mert rockernek néztek. Pedig nem azért szeretem a feketét vagy az acélbetétes bakancsot... Ezek hamarabb jöttek, mint a rendes zenével való találkozásom. Igaz, a támadáskor pont volt nálam egy Ramms+ein koncertjegy, habár az műfajra Neue Deutsche Härte, de az olyan távol nincs a rocktól :D Nekem pedig mindegy, remek koncert volt, a srácok egészen kiválóak élőben, pirománok, mint én voltam gyerekként...


De nyáron azért fel tudok venni rövidgatyát és egészen kis nőies, de pláne semminek érződő topot, kánikulában se bakancs, se hosszú fekete nadrág s inkább a fekete pólót is hanyagolom, bármilyen szép. Még rendes női egyberuhám is van, habár azt majd csak tengerpartra veszem fel, szép, kellemes, de nem vagyok az a típus, aki nőiesen öltözködik. A gatyám nem szakadt, nem feszülős, hanem kényelmes és lehetőleg fekete, de túrákra inkább a drappot vagy visszafogott zöldet szeretem. Plusz van egy igen punkos darabom, ami szerintem szuperül néz ki, amúgy a punk rock is tud kellemes lenni.

Bandás pólóm nincs is, koponyás van meg kaszás (karddal és kampókra akasztott koponyákkal, gyönyörű), de még Nightmare Before Christmas témájú is (azt 5 évente egyszer veszem fel, mert nőies szabású). Ja és egy hyós, az a motorom márkája és utálom, aki lekínaizza, amikor sem minőségben, sem gyártási helyet tekintve nem az.

2015. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tök átlagosan. valamikor rockeres(ebb)en öltözködöm (akkor is inkább a tornacsuka + rocker poló - nem bandás! - és sima farmer kombót).
2015. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
attól függ, hogy mikor milyenhez van kedvem általában valamilyen sötét farmer nadrág, bandás vagy valamilyen egyszerű póló, bakancs vagy tornacsuka ( ez az időtől is függ) és karkötők meg nyakláncok mindig vannak rajtam 16/L
2015. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!