Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 éven felüli rockerek és...

25 éven felüli rockerek és rockzenét kedvelők! Ti hogyan öltözködtök? Lányok is, fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
Én többnyire átlagosan. Csak ritkán veszek fel rockeres cuccokat, főleg koncertekre. 27/L

2014. dec. 28. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nem tudnám azt az ember komolyan venni, akin 25 felett rockerként definiálja magát.
2014. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én viszonylag átlagosan bár sok feketét hordok. De a sógoromon nagyon látszik (cargo pants, tornacipő, bandás póló). Igaz neki a szakmája is ehhez kapcsolódik.
2014. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában feketében vagyok, de nem rocker stílusban, inkább nőies/ sportos. Bírom az emberek arckifejezését, amikor megtudják, hogy metált hallgatok :D Túlságosan virít a szőke fejem. :D

A rocker/metál ruhastílust meghagyom a koncertekre.

N

2014. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hétköznapokon teljesen normális cuccok, koncerten farmer + az adott zenekar pólója. :) 23L és 34F
2014. dec. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fűző, goth stílusú felsők, fekete csipkés/fodros miniszoknyák, szaggatott harisnya, csíkos harisnya... leginkább talán gothnak látszok, de inkább rock/metált hallgatok. 30L
2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát én szinte mindig Rockerként öltöztem, most már kicsit kevésbé mert nem találtam magamnak nagyon Rocker csajt, úgyhogy már minél kevesebbszer! :) 25F
2014. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nőiesen, csinosan öltözködöm, színes ruhákat hordok (fehér, kék, zöld főleg), ritkábban feketét, szeretem a testhezálló rucikat, miniszoknyákat de a sportosabb ruhákat is. Maiden koncertre is simán elmentem fehér tunikában meg barna bőrcipőben, nem izgatott túlzottan, hogy kitűnök a sok fekete Maiden pólót viselő ember közül. Egy-két rockosabb cuccom van, egy bőrmellényem, fekete bőrdzsekim, egy-két szegecselt övem, azokat szoktam kombinálni a nőiesebb darabokkal.

A ruháim ellenére nem szoktak meglepődni, mikor megtudják, hogy rockot és metalt hallgatok, valahogy lerí rólam.

2014. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg soha nem öltöztem rockernek, volt pár zenekaros pólóm, aztán ennyi. farmert, sportcipőt, pólót hordtam 20-on pár évesen, most meg átlagos, hétköznapi ruhákat, szóval színeseket (a feketét nem szeretem, a tiszta feketében levést pláne, bakancsot ki nem állhatom). a munkahelyen öltözni kell, meg hülyén is nézne ki majdnem 40 évesen a rocker stílus...15 éven felül már nem számít túlságosan a ruha...amúgy anno én is simán fehér szoknyában,és mintás felsőben jártam a rockkocsmába, kit zavart, hogy nem rockeres...
2014. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem tudnád komolyan venni amiért rockot hallgat, rockeresen (fekte, bőr cuccokba) öltözködik? Mivel másabb ez mint ha valaki rapper vagy hipster vagy ilyen olyan stílus kedvelő? Ugyanolyan ember mint a többi, sőt, egyes szűkebb(100-150 fős) körű rock rendezvényeken ezerszer barátságosabbak az emberek, még a 40 éves nagydarab kopasz (vagy épp hosszú hajú) rockerek is mint bármilyen buliban. Ott "rosszul nézel" címén neked mennek, ilyen helyeken meg rendszerint megy a gyere testvérem igyál velem a teljesen idegenek felé, stb stb.. (Nyilván itt is vannak verekedések néha, de átlagba barátságosabb, családiasabb a környezet). Te dolgod hogy kit hogy ítélsz meg, de azokat ítéled el, akiknek nagyobb a szívük mint sokszor egy bulizós társaságnak együttvéve...
2014. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál 9-es!!
2015. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!