Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan elítélendő dolog...

Miért olyan elítélendő dolog az, hogy valaki turkálóból öltözködik? 14l

Figyelt kérdés

Nagyon sok ruhám turkálóból származik és már nem egy emberen vettem észre, hogy emiatt furcsa szemmel néz rám. Néhányszor megszóltak is érte, pedig jó minőségűek, nem ütött-kopott sz_rok, annyi az egész, hogy nem magas sarkú bokacsizmák, papírvékony fekete leggings-ek és divatos pólók.

De itt még azt is megszólják aki kínais cuccokat hord és nem H&M-ből, New Yorker-ből veszi a ruháit. Én is megengedhetném magamnak az ilyeneket, de nem tartok rá igényt és anya is azt mondja, hogy nem kell menni a tömeg után. De ez akkor is nagyon zavar.

A srácok mindig játszák a Szent-et, hogy ők az egyedi lányokat keresik, de mégis azok a csajok váltogatják kéthetente a pasiikat, akik tömegruhát hordanak és annyi egyediség se szorult beléjük, mint körmöm alatt a piszok.

Azt hittem ez középiskolában más lesz, de nem, sőt, itt mégjobban számítanak a külsőségek.

Ja és ezek a tömegr_bancok mind kitűnő tanulók, de nem ám az eszük miatt, hanem mert mindent megoldanak csalással. Az összes dolgozatukat lepuskázzák meg csapatmunkának veszik, ami a tanárt nem is zavarja. Én nem szoktam ehhez folyamodni és "adottságom" se lenne hozzá, emiatt jóval rosszabb tanuló vagyok náluk. Ők meg mindenkinek végig mutogatják az ötös bizit és kapják a sok dicséretet, közben meg középiskolás létükre nem tudnak egy összetett mondatot megfogalmazni, de senkinek se tűnik fel, hogy jé, ez mégis hogy az égbe kitűnő tanuló.

Ééés itt megint visszatérhetünk a ruhákhoz, hisz az okos mellett a csinos, szép jelzőkkel is bőven szokták őket illetni.


Hogyan érjem el, hogy ne érezzem magamat olyan rosszul mellettük? Más is van/volt ilyen helyzetben?


(Bocsi az összeszedetlen írásmódomért, de most nagyon ideges vagyok. ><)


2015. szept. 26. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ruhákat hordj ami neked tetszik. Ha olyan darab is tetszik, amit kb mindenki más is hord szerintem ne zavarjon, ne így akarj különleges lenni. Amúgy meg turkálóban is vannak H&M-es cuccok meg ilyenek, ezt nyílván te is tudod.
2015. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Miért olyan elítélendő dolog az, hogy valaki turkálóból öltözködik?", eddig nincs semmi probléma a kérdéssel, az utána lévő dolgokkal annál inkább. Magad ellen beszélsz azzal hogy kiállsz magadért azért mert elitélnek a csúnya, gonosz emberek mert turiból öltözködsz, de te se vagy különb, mert te azokat a "tömeg embereket" nézed le akik pl. a H&M-ből ruházkodnak. Szíved joga hogy honnan veszel és mit, csak nekem az az érdekes hogy Te ugyan úgy lenézed a másikat a ruhái miatt ahogy a többi. Attól még hogy valaki márkás ruhát hord nem tömeg.
2015. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem tudja, hogy turiból öltözködsz, lehet, meg sem tudja állapítani, hogy onnan valók a cuccaid.


Rendszeresen öltözködöm turiból, és már rengetegen mondták, hogy milyen csinos, jó cuccaim vannak.


A mai turiban meg amúgy is sok a vállfás ruha, és vannak közöttük olcsó, mégis kiváló minőségű cuccok is!

2016. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!