Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy borzasztón ciki helyzetbe...

Egy borzasztón ciki helyzetbe kerültem, mérhetetlenül gáz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nyáron volt pár elég kellemes időtöltésem a haverokkal, meg is ismertem valakit, aki persze kortól függetlenül flörtölni kezdett velem, lehet 5-6 év volt közöttünk így saccból...beszélgettünk, könnyen megleltük az összhangot (nem is jutott eszünkbe elárulni a korunkat, mert annyira jó volt, hogy talán nem is tartottuk a legfontosabbnak, és látszólag sem volt nagy a korkülönbség), egyre több időt töltöttünk együtt, de par napnál nem volt több, augusztus vége, és mindenki ment haza...meló, iskola, egyetem...stb. Aztán persze fel is keresett, azzal a szöveggel, hogy mennyire jól érezte magát, találkozhatnánk-e valamikor.

Hát találkoztunk is, évnyitón, az osztály kaptuk a jelentést, hogy jött egy új tanár.......majd leszakadt a pofám, mikor megláttam őt, és ha nem elég, tanítani is fog. Azaz Ő! Hát ez a sza r helyzet van most. Mit tegyek? Kerülöm...a legcikibb, hogy ő nem is tudta, hogy még csak most vagyok 17 éves. Egyébként nem kell itt a sztereotípiára gondolni, hogy bizonyára kivágott cuccokba járok, felnőttes akarok lenni...kerülöm is a feltűnőséget.


2015. okt. 2. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszer menj oda hozzá óra után és beszéljétek meg, hogy suliban félreteszitek a magánéletet, és úgy tesztek mintha nem ismernétek egymást.
2015. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ne haragudj a kerdesemert de ugye lany vagy?:D (csak hogy tuti legyek benne mielott szarsagoz irok)
2015. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Adamka1119 ***** válasza:
ez komoly mintha filmbe lenne a történet
2015. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De tudod, hogy ez nem lehetséges... Most az én felmérőimet javítani, felelni mellette... Éjszaka meg egy ágyban aludni? Ah.... Ha utána mennék, mit mondjak neki?
2015. okt. 2. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Beszéljetek meg egy találkozót,a suliban viselkedjetek úgy,mint 2 idegen, mert neki ebből komoly gondjai lehetnek.

Gondolom a karrierjét nem akarja feladni.

Nem egyszerű a helyzet,de ha titokban tartjátok,nem lesz gond.

Kérdezd meg,ő mit szól az egészhez, biztosan nagyon fura neki is ez az egész.

Beszéljétek,és találjátok ki,így is belevágtok-e!?

Felelés?

Dolgozat javítás?

Ne aggódj, felnőtt ember,tudnia kell kezelni.

Sok szerencsét :)

2015. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván már felkeresett volna... És lehet szégyelli is magát.
2015. okt. 2. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig nem kellene szégyellned magát,ez tényleg egy filmbe illő történet...

Ha ő nem erőlteti ezt a találkozót,annak nyilván megvan az oka.

Ha gondolod szervezz te egy találkozót, szerintem fogtok ti ezügyben beszélni,csak egyelőre mindenki próbál alkalmazkodni a helyzethez.

2015. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán tűnik normálisnak.
2015. okt. 2. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, tök jó, filmes az egész :D


Bocsi, de próbálj meg ezen "nevetni". Később legalább lesz mit mesélni.

2015. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen film, azaz sorozat. De annak a kapcsolatnak már befuccsolt, szóval ti is hagyjátok a fenébe, de azért remélem a sorozatba még a végén összejönnek. Ezria <3
2015. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!