Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy borzasztón ciki helyzetbe...

Egy borzasztón ciki helyzetbe kerültem, mérhetetlenül gáz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nyáron volt pár elég kellemes időtöltésem a haverokkal, meg is ismertem valakit, aki persze kortól függetlenül flörtölni kezdett velem, lehet 5-6 év volt közöttünk így saccból...beszélgettünk, könnyen megleltük az összhangot (nem is jutott eszünkbe elárulni a korunkat, mert annyira jó volt, hogy talán nem is tartottuk a legfontosabbnak, és látszólag sem volt nagy a korkülönbség), egyre több időt töltöttünk együtt, de par napnál nem volt több, augusztus vége, és mindenki ment haza...meló, iskola, egyetem...stb. Aztán persze fel is keresett, azzal a szöveggel, hogy mennyire jól érezte magát, találkozhatnánk-e valamikor.

Hát találkoztunk is, évnyitón, az osztály kaptuk a jelentést, hogy jött egy új tanár.......majd leszakadt a pofám, mikor megláttam őt, és ha nem elég, tanítani is fog. Azaz Ő! Hát ez a sza r helyzet van most. Mit tegyek? Kerülöm...a legcikibb, hogy ő nem is tudta, hogy még csak most vagyok 17 éves. Egyébként nem kell itt a sztereotípiára gondolni, hogy bizonyára kivágott cuccokba járok, felnőttes akarok lenni...kerülöm is a feltűnőséget.


2015. okt. 2. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Feldobta a napomat! XD

Hajrá!

2015. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hogy állnak a dolgok? Sikerült erről normálisan beszélnetek? Mi lett?

Remélem jól alakultak a dolgok a körülményekhez képest! :)

2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!