Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek elfogadóbb?

Hogy legyek elfogadóbb?

Figyelt kérdés

Sokszor vágyom társaságra, de huzamosabb ideig, mondjuk egy napnál tovább már nem bírok senkivel lenni, egyszerűen idegesít, felesleges dolgokról beszélnek, és legtöbbször elbeszélünk egymás mellet, azt sem bírom elviselni, ha valakinek ellenkezik a véleménye az enyémmel, tudom, hogy nincs mindig igazam, mégis legtöbbször úgy érzem.

Zavar, ha valaki nem ért meg, nem akarom bántani az embereket, sem lenézni, de mégis mindig ez lesz a vége. Rögtön meglátom a hibájukat, a gyengeségüket és onnantól csak azon van a hangsúly.

Ha elkezd valaki panaszkodni akkor képtelen vagyok komolyan venni, és idegesít, de ha egyedül belegondolom a helyzetébe teljesen átérzem és sajnálom, de ha valaki ott van fizikailag egyszerűen zavar.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen? Hogy elfogadóbb legyek? Lehet ezen változtatni?

Sokszor későn veszem észre, hogy olyanokat bántok meg akik csak jót akartak, vagy nem tudtak valamit, amit én igen.


2015. okt. 28. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Realizálj többet.

Ne legyél olyan emberekkel akik rendszerkövető idióták és nem lesz idegesítő.

Én 2 percet nem birok ki olyanokkal akiket leírtál.

De értelmes emberrel napokat.

Ilyen embereket zárj ki amennyire tudsz és keress hozzád hasonló nem értelmi fogyatékosokat.

Írj ha kell kifejtés és vagy segítség.

2015. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!