Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnek hogy jobban...

Mit tehetnek hogy jobban érezzem magamat?

Figyelt kérdés
A problémám eleg összetett. 19 éves lány vagyok,végzős. Sok baratom van ,sokat járok iszogatni ,bulizni de egyszerűen ugy erzem hogy Nem találom a helyemet a világban,ugy erzem senki nem hasonló hozzam. A barátaimat imádom szeretem fontos szerepet töltenek be az életemben. Van baratom 13 hónapja,o 21 éves en 19. O eleg sok lánnyal volt előttem volt mar komoly kapcsolata,en szexelni csak egy fiúval szexeltem elotte , es ennyire komoly kapcsolatom nekem meg nem volt. Az elején ez okozott egy kis problémát hogy tapasztalatlan vagyok. De mar minden rendben köztünk o azt tervezi hogy lesznek gyerekeink összeházasodunk stb. Egyszer feljött az a téma hogy en nem akarok e meg élni meg kiélni magamat mert o 19 évesen erre vágyott. Megmondtam neki hogy meg nm gondoltam erre hanem orulok hogy van egy normalis csavom akibe szerelmes vagyok. Csak a gond hogy nem erzem eleg jonak hozza magamat,sokat gondolkozok azokon is amiket az elejen elbenaztam. Az o barátait en nem igen ismerem\szeretem, többször voltam velük itt ott de nemtudtam oket megkedvelni valamiert .. Ez is zavar es felek hogy problémát okozhat. Az oka igazabol hogy nem kedvelem oket az hogy mindig feljonnek ezek a drog temak amik nem igen tetszenek nekem. Kétségbe vagyok esve. Valószínűleg onnan is ered a félelmem hogy tenyleg nem találom a helyemet ,kicsit megfogyatkozott az önbizalmam.
2015. nov. 3. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem illesz a társaságába, így nem illesz hozzá sem. Neki a múltja is csak a fűvel-fával szexelésből állt, a jelenje ezek szerint a drog meg a bulizás.

Az sem jó, ha szexuálisan nem passzoltok. Ha probléma volt a tapasztalatlanságod, az sokat elárul róla.

Az meg főleg, hogy rákérdezett, hogy nem-e akarod még kiélni magad. Ez vagy azt jelenti, hogy szeretné, ha lekopnál róla, vagy azt, hogy szeretne megismertetni téged a különböző drogokkal, aztán futtatni. És aztán lekoptatni.

Egyébként nem értem, 19 évesen hova akarta még kiélni magát, ha rengeteg kapcsolata volt...

Szerintem nem kéne vele és a társaságával lenned. Eleve nem szimpi a srác a leírás alapján, de ha állandóan a drog a téma, az már komoly veszély. Előbb-utóbb bele fognak rántani valamibe, ami tönkreteszi az egész életedet.

Az meg a másik fő ok, hogy ha nem érzed jól magad, akkor nincs értelme az egésznek. Egy kapcsolatnak boldoggá kéne tennie, nem pedig szorongást és idegességet okozni.

2015. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!