Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy jobban érezzem magam? Nagyon bánt. Többi lent

Figyelt kérdés

az, hogy nekem évek óta nem sikerül párkapcsolatot kialakitanom, nem akarnak/ akartak engem sosem igazán...csupa csalódás áll mögöttem, a közelmúltban is volt egy.

Állandóan azt kapom a pasiktól,hogy semmit nem érek, nem tisztelnek, nemhogy elismerjenek, vagy csupán bókoljanak, csak rosszat kapok komolyan.....nem volt még komoly kapcsolatom, hiába szerettem volna, és siralmas, magányos vagyok, egyszerűen nem megy, nem érdeklődnek, volt hogy lazába is belementem, hátha könnyedén kezelem, hagyom hogy alakuljon magától, és mégsem alakult, sorozatba lekoptattakk, kritizáltak, semmibe vettek nőként, emberileg....sok ilyen volt komolyan:(

Nem vagyok válogatós, nem az "adoniszokra" megyek....:(


Lakótársam pár hete jött össze abarátnőjével, és komolyan fáj hallani őket mennyire jól elvannak, amikor találkoznak, komolyan sirhatnékom vn, hogy ez nekem miért nem adatott meg sohasem:( már öngyilkosságon is gondolkozom, más életterületem sem működik, de komolyan annyi közönyt, lenézést kaptam a pasiktól hogy hihetetlen, tudom mindenkinek van problémája, de nagyon egyedül érzem magam:(


28 lassan:(

N


2015. ápr. 24. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el szakemberhez. Egyrészt a depressziót kezelendő, másrészt meg hogy személyiségfejlesztésen keresztül rájöjj, eddig miért nem tudtak téged tisztelni vagy komolyan venni, és ezen változtass. Ha más terület sem működik, akkor mindenképpen megérné egy rövid terápiába beinvesztálni. A személyiségfejlesztés csodákra képes.
2015. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
voltam már, de nem segit:(
2015. ápr. 24. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok válogatós" - lehet, hogy pont ez a baj? Lehet, hogy nem jó felé nézelődsz, nem a megfelelő embereket vonzod be, vagy túl könnyen belemész egy kapcsolatba, mert annyira szeretnéd, és azért nem becsülnek meg? (Az ember azt becsüli meg, amiért megküzdött.)
2015. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem is keresnek , nincs olyan h küzdés, mert egyszerűen nem keresnek.....


Nem jó felé?Én már mindenhol próbáltam ismerkedni, már olyanokkal is akik nem művészeti érdeklődésüek, ami nekem nagon számit:(


nem értem más miért, lakótársam is miért becsüli azt a csajt, engem meg miért néznek semmibe teljesen, kivagyyok:(

2015. ápr. 24. 17:21
 5/12 A kérdező kommentje:

Többször volt olyan is, hogy az illető engem nem akart, utána meg összejött más csajjal, akivel együtt volt jódarabig....


pedig nem nézek ki olyan szarul, valamelyik lány kevésbé volt csinos

2015. ápr. 24. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes pszichologusok is, sztem erdemes lenne megprobalni
2015. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
voltam már irtam
2015. ápr. 24. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
A "csinosságnál" vannak fontosabb szempontok is. Valószínűleg nem azzal van a probléma.
2015. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem vagyok buta.....
2015. ápr. 26. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem is mondtam. Talán csak nehezen találod meg másokkal a közös hangot.
2015. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!