Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sose lesz ennek vége? Mit...

Sose lesz ennek vége? Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam rosszul, egyáltalán normális ez, más is így van vele?

Figyelt kérdés
Fogytam már 10kg-ot január óta, de szerdán volt a szülinapom, ma ünnepeltük meg a barátaimmal. Mindent ettem pogácsa, ropi, sütik torta, rántott hús krumplipürével, alkoholt is ittam, igaz nem sokat de ittam, popcornt, mindenki sütött valamit(kerti parti volt, mindenki hozott sütit, mindenki kínált, hogy "az ünnepelté az első szelet". Amúgy baromi jól esett, egy ilyen kis meglepetés parti volt,örültem nagyon jól éreztem magam a barátaimmal. csak, most, hogy mindenki elment én itt sírok, hogy mennyi mindent bezabáltam, mennyi minden cukros-lisztes-zsíros kaját ettem, nem ettem ilyeneket fél éve utálom magam amiért ilyen gyenge voltam és ettem. De én ezt nem akarom, hogy az egész életem már csak erről szóljon, hogy boldogtalan legyek egy parti miatt, hogy ilyen legyek, ez már nem normális, más örülne, én meg itt sírok, hogy ennyire szerencsétlen vagyok.
2015. jún. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Egészségedre es utólag is Isten Éltessen! :) Hasonlo cipőben jarok. En is ma nagyon bezabaltam Gundel palacsintabol, ráadásul annyira faj ettől a ch mennyiségtől a gyomrom hogy alig tudok mozdulni.

Egy nap alatt biológiailag lehetetlen az elhízás , nyugodj meg!

Semmi nem fog rajtad latszodni. Emberek vagyunk , élvezzük mar az ételeket!Kozben en is gondolkodtam hogy le kene állni a zabálassal , de miert vonjam meg magamtol a finom falatokat? Miert kellene folyton mindig mindent csak mértékkel ennem? Miert éljek folytonos gorcsben a kaloriakat szamolva? Miert stresszeljek olyan dolgon aminek orulnom kellene?( hogy a nagyim sütött nekem) nyugodj meg ne sírj :)

2015. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen fölösleges ilyesmi miatt enned magad!

Én pl. télen egy hónapig felfüggesztettem a diétám, csak súlytartásra törekedtem, mert a karácsony mellett ott volt egy rakás családi ünnep is, és bizony én is ettem minden jót:) Nem mértéktelenül, de ettem. Hízni nem híztam, örültem, hogy a súlytartás maradéktalanul sikerült, és folytattam a diétát, ahol abbahagytam.

Az ilyesmit könyveld el "csalónapnak" és kész - bár készakarva sosem iktatok be ilyet, de ha valamilyen alkalom miatt így alakul, akkor ez van. Ilyenkor előtte-utána lévő nap egy kicsit jobban odafigyelek arra, mit eszem, és igyekszem egy kicsit "kompenzálni".

Élvezd ki a sikereidet, ne gyengeségnek éld meg, hogy megünnepelted a barátaiddal a szülinapod:)

2015. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltál tőle rosszul, akkor ne törj már le tőle ennyire...

Fél év az szép, én sosem bírom odáig, pedig nagyon jó a választott életmódom, élvezetes, teljes, nem is éri meg, de néha belebújik az emberbe a kisördög meg buli van... :D Gondolom, majd leszokom az ilyenekről, de 3 év még kevés volt ehhez. Az élet ilyen, még az egészséged se sínyli meg, ha extrém ritkán ilyesmit eszel - persze aki tényleg végleg abbahagyja az efféle ételek evését, azé minden tiszteletem, jól teszi. Attól még nem veszem semmibe a magam és mások igyekezetét, amit olykor ilyen napok tarkítanak. Nem is tuti, hogy jobb lenne kihagyni az ilyen bulis kínálásokat, néha az ember lelkének, hangulatának többet ér ez, mint amit az ételek egyszer-egyszer rontanak. Úgysem tudunk tökéletesen enni, s bár szerintem törekednünk kell rá, egy-egy alkalom nem oszt, nem szoroz, de megvannak az előnyei...

Ja, egy hedonistának pokolian nehéz szigorúnak lennie magával, erről szól az egész fogyásom :D De rosszul nem érzem magam, ez is valami, nem?

Úgyhogy ne rontsd el utólag a partyt, kiélvezted, ez teljesen OK, gondolom, most folytatod a normál életed, rengetegen fel nem adják egy rövid időre az evészetet, elhízva sem. ŐK a gyengék, nem Te.

2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan bűnözök egy kicsit pl egy héten egyszer egy gombóc fagyi vagy egy évben párszor meki ünneplésként, pár havonta egy pizza. :D Fél év után meg pláne belefér egy csaló nap csak ne add fel az életmódod
2015. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt sosem tudtam megérteni..


Ha nem esett jól a cukros-lisztes 'ócskakaja' akkor minek etted? Én nem eszem, pedig nekem még ízlene is, tök boldog lennék rövid távon a gluténtól, édes krémektől, tejes mindenséges szaroktól, csak utána rosszul lennék. Vagy nagyon, vagy kicsit de heteken át. Nyilván nem eszem, szóval még szülinapomon sem. Az alkoholt legalább 1 nap alatt kiheveri az ember, én még hamarabb is mert bakker fura, de nem piázom nagyon. Furcsa.. változok.


Na de te miért sírsz? Idióta döntéseket hozol amikkel 1 nappal később mondjuk nem tudsz azonosulni, de bakker nincs is érdemi következménye annak ha szemetet eszel. Vagy rosszul vagy tőlük?


Hízni nem fogsz, ha gluténérzékeny vagy akkor meg nem kell sírnod, ott vannak a fizikai panaszaid, ennyi.


Ha meg szimplán baromságot csinálsz amit később megbánsz: én csináltam baromságokat, amelyeket tényleg bántam, kicsit belehaltam a megbánásra (nyilván most nem kaja témáról írok, hanem emberekről) igen, de értelmetlen átadnod magadat a negatív érzéseknek. Ostorozd magad, sajnáltasd magad, ezekkel is csak tovább ártasz, bármi is történt a múltban nem lesz jobb. (bakker, csak ettél, azt etted amit más emberek minden nap esznek, hát mekkora problémád van )


Felejtsd el, és inkább menj el edzeni egy jót ma, meg tolj egészséges étkezéseket (ki tudja neked mi fér bele amúgy a diétádba) pasizz, élvezd a nyarat bakter! :)

2015. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran van születésnapod?:DD
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak egy évben egyszer, de mindig val valakinek, vagy Karácsony, Húsvét stb olyan nehéz ez az egész.
2015. jún. 8. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld milyen nehéz annak, akinek ellentétes a problémája. Mindig van valami ünnep, sosincs mit enni. Vagy nekik könnyebb?
2015. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan jönnek ezek az agyament kérdések, hogy megettem plusz 200 kcal-t, és most akkor végem van-e, jaj, jaj, drága barátaim, mentsetek meg.


Én a múltkor egy nap majdnem 7000 kalóriát ettem (egész nap melóztam, ideges voltam, határidő volt, ültem a gép mellett és tömtem magamba a rágcsákat, csokit stb.). Másnap folytattam a diétámat, a következő két nap alatt pontosan 1,1 kilóval ment feljebb a súlyom, az azt követő két nap alatt pedig, ahogy a vécén megszabadultam a korábban bekajált cuccok maradványaitól, 1,5 kilóval csökkent.


Tehát 7000 kcal bezabálása után 4 nap múlva ott tartottam, hogy 0,4 kilóval könnyebb voltam, mint előtte. Az ezt követő egy hét során még 0,6 kilót fogytam, és folyamatos fogyásban voltam előtte is. Szóval ha egyébként majdnem mindig betartod a diétádat, akkor rohadtul a világon semmi nem történik akkor sem, ha akár halálra zabálod magad egy nap.

2015. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csináltak már direkt ilyen zaba teszteket is, hogy rövidtávon igen tömény étkezés mellett lehet-e hízni, direkt itt a gyakoris közösségből egy csaj, leírt mindent ezeknek a szerencsétleneknek, naplószerűen. Olyan kajamennyiségeket evett, gyakorlatilag nem hízott semmit napok, 1 hét alatt.


De hát van egy szint, vannak akik még nem tudnak tanulni. Hiába az iskoláztatás, az kevés.. :)

2015. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!