Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Pár hete be kellett fejeznem egy sportot amit nagyon szerettem, sajnos az edzső miatt is, aki nem mellesleg kb 15-20 évvel idősebb nálam és van felesége. Szerelmes lettem belé, imádtam Őt, de nyilván ő engem nem. Hatalmas szomorúságot érzek hiszen soha nem fog Úgy szeretni, én viszont még soha nem éreztem egyetlen fiúnál sem ilyet.

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 19. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
edzső-t irtal, az gondolom dezső akart lenni
2015. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Még hányszor írjam le? De komolyan!

Igyál meg 2 liter Koccintóst, és nyomj be valami Horváth Pistát, Kadlott Karcsit vagy Bódi Gusztit!

2015. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj szerintem próbáld elfelejteni . Próbálj ki új dolgokat stb.
2016. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaszadok -.- bunkok vagytok pff. kerdezobgyere privatba en segitek
2016. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-b
2016. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!