Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nézik az hülyének,...

Miért nézik az hülyének, fogyinak aki csöndes? De nem is tudna beszélni.

Figyelt kérdés
Nem szól semmit, ráadásul szegény csóró az apjával együtt.

2015. dec. 12. 16:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Aki sokat beszél,vagyis már annyira sokat,azt szó f*sónak nevezik. Aki meg sokat,de még butaságokat,vagy baromira unalmas,vagy idegesítő a beszédje,azokat jobban nézik hülyének,vagy kimondottan idegesítőnek tartják.Én azt tanultam,hogy inkább legyen az ember csöndes,mint hangos és elviselhetetlenül zavaró. Engem a suliban ha beszédes voltam az volt a bajuk,ha csöndes akkor meg az. Szóval már nem is lehet tudni,hogy mi az elfogadható. Mindenhol más az elvárás,és minden társaságnak más a jó,és más a rossz. Például sok tudatlan ember azt hiszi,hogy aki magában beszél,az bolond. Pedig ez nem feltétlenül igaz! És aki énekel,vagy nevet néha magában azt is hülyének nézik. Pedig nem biztos hogy az. Mindenhol mások az elvárások. Volt ahol azért piszkáltak meg tartottak engemet is fogyinak mert szinte alig szólaltam meg,máshol meg azért tartottak hülyének mert sokat beszéltem. Annyit megtanultam ha nincs témám,akkor inkább nem mondok semmit,de akkor egyeseknek már az is baj. Vagy ha nem tudom,hogy miről beszélgetnek pontosan akkor nem szólok bele. Ha valamibe bele is szólok,akkor úgy kezdem,hogy "Bocsánat,hogy megzavarom a társalgást,de ha lehetne egy hozzá szólásom." Most nem kioktatni akarlak mint sokan azt teszik.
2016. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megfigyelésem szerint a sokat beszélő, nagyhangú emberek butábbak, ostobábbak a többinél (végzettségtől függetlenül).Idegesítő továbbá, hogy természetesen a hülyeséghez náluk feltétlen önbizalom is társul.
2016. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!