Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretnék valamilyen önvédelmi...

Szeretnék valamilyen önvédelmi fegyvert mivel munka miatt sokszor sétálok egyedül az esti órákban nem éppen biztonságos helyeken, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
18 elmúltam de nincs semmiféle fegyvertartási engedélyem. Ki mit javasol? Talán a gáz riasztó fegyvereket preferálnám legjobban de azokhoz meg egyáltalán nem tudom mi szükséges, valaki tud ebben segíteni?

2015. dec. 17. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én inkább zoraki r1 gg-t ajánlanám. Kaphatsz rá viselésit, és 10mm-es gumilövedékre töltve is viselheted. De akár úgy is tárazhatod hogy gázos töltények és riasztó/gumi kombó felváltva.
2015. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Utolsónak: mióta is viselhetsz gumilövedékest? Lemaradtam valamiről? Utolsó információm szerint max. otthonvédelemre töltheted be gumival(tartás).
2016. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem gumilövedékest viselhetsz. A papírján az áll hogy gáz-riasztó, de gumilövedék kilövésére alkalmas. Viselheted gumira töltve is mert attól még gáz-riasztó marad és csak ezt nézik. Zoraki r1 gg, keserű pitbull, alfa g030. Ezek a legnépszerűbbek.
2016. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!