Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerjek meg új embereket?

Hogyan ismerjek meg új embereket?

Figyelt kérdés
Egy kihalt faluban élek, ahol semmi élet és gyakran bejárkálok a városba szórakozóhelyekre, de ott senkit nem ismerek és így a nulláról elég nehéz elkezdeni, mert nem vagyok kezdeményező típus. Egy szórakozóhelyre általában társasággal mennek az emberek és nem lenne pofám odamenni ismeretlenekhez előzmény nélkül. Hogy ismerkedjek így?

2015. dec. 26. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
értem, hogy egyoldalúvá váltak, de ettől még nem biztos, hogy nem akarnak veled foglalkozni, tehernek éreznek. előfordul, hogy emberek nem kezdeményeznek, nem jutsz eszükbe, mások fontosabbak nekik, stb. de ettől még lehet, hogy érdekeled őket és örülnek neked. neked meg szükséged van rájuk, ha nincs más helyettük. szóval ne mondj olyan könnyen le másokról - főleg, ha nincs helyettük más és ez zavar téged...
2015. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2015. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Heves megyéből, miért?
2015. dec. 28. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert csinálhattunk volna valami programot, de nekem Heves megye nem a legjobb :-S
2015. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ismerkednék lányokkal tolna, baranya előny.. 20f
2018. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!