Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másokat is idegesít ez az...

Másokat is idegesít ez az egészségmánia?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősöm esik bele ebbe a csapdába, először csak próbálnak egészségesen táplákozni nem megenni 2kg kenyeret vacsorára tartani a mértéket,ezzel persze maximálisan egyet is értek, de aztán ez egy idő után elfajul, mindenféle fogyókúrákat, étrendeket kipróbálnak, a végletekig húzzák ezt az egészet, mindenféle cukor és liszthelyettesítőket vásárolnak természetesen horror áron. Engem ezzel az őrületbe tudnak kergetni, főlg mikor egy közös étkezés alkalmával visszautasítják azt amit anyum főz és előszedik azt az undorító kinézetű valamit amit ételnek neveznek, és a fél életük ebből áll,hogy ezzel foglalkoznak, hogy mit esznek és mikor,hogy mikor játnak edzésre. Meg tudok ettől bolondulni.

2016. jan. 6. 18:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%
Van mindennek határa, ez már tényleg bunkóság. Ha megkínálnak vendégségben, akkor azt illik megkóstolni. Nem ezen fog múlni, hogy felborul az életük és tönkremegy a testük. Ezzel szemben én nagyon figyelek, hogy mit adok a testemnek, de túlzásokba nem szabad esni, egyetértek.
2016. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#20 ment a zöld pacsi! teljesen igazad van, én is odafigyelek arra,hogy mit eszem, én itt elsősorban azokra gondoltam akik tényleg túlzásba viszik ezt az egészet, és nem azokra akik igényesen és ésszel esznek;)
2016. jan. 6. 19:29
 23/27 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces, mert a kérdező írásából és a támogató válaszokból az szűrhető le, hogy abszolút semmi rálátásuk. Még annyi sem, hogy különbséges tudjanak tenni egészséges táplálkozás, fogyókúra és diéta között. Most ilyenekkel próbáljon meg vitatkozni az ember:)
2016. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"itt elsősorban azokra gondoltam akik tényleg túlzásba viszik ezt az egészet,"


Az hogy mi a tulzas es mi nem, erosen szubjektiv dolog. Nekem volt olyan idoszakom amit egy atlagember valoszinuleg nem birt volna, de szamomra fontos volt hogy lassam: meg tudom csinalni. Szamomra nem volt tulzas, te meg a negyedebe belehaltal volna.


Nincs abszolut mertek erre.


Amugy meg nem igaz az hogy mindent kotelezo megkostolni vendegsegben. En nem szeretem pl. a halat, nem is eszek sehol, a szagat sem igazan birom. Ha ezt el tudjak fogadni, akkor talan azt is el tudjak fogadni ha nem kerek sutemenyt pl. vagy koret nelkul eszem a sult hust.


Aki meg nem tudja elfogadni, oda ugysem jarok :)

2016. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Utánam következő, hozzáállás kérdése:)

Ez olyan, mintha egy laktóz-tejcukor érzékeny emberre rá szeretném tukmálni az új túrós tejszínes süteményem, mert én csináltam...

Kérdező, köszönöm, hogy nyitott voltál a válaszomra:)

2016. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én vegán vagyok, és elég rosszul venné ki magát, ha vendégségben meg kéne kóstolnom a marhasültet vagy tejfölös tésztát. Szerintem egyáltalán nincsen semmi baj ezzel az egészségmániával amíg az ember ésszel csinálja. Én nem eszem fehér lisztet és fehér cukrot például, csak növényi tejet, növényi vajat. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. Tojást sem. Etikai és egészségügyi okokból. A finom ennivaló nem ott kezdődik hogy egészségtelen. Én szinte minden amit eszek az egészséges, és isteni finom.
2016. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
Ha valaki nem támogatja az állatkínzást, akkor miért kéne állati terméket (tejtermék, tojás, hús) ennie? Miért természetesen elfogadott az állatkínzás?
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!