Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lovaglás tényleg ciki, egy...

A lovaglás tényleg ciki, egy szégyellnivaló "sport? " (sokan mondják, hogy még sport sem. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az egyik órámra kell majd házi feladat, amiben le kell írni, hogy mit sportolok... én lovagolok. És félek ezt benyögni... mindig voltak/vannak/lesznek olyan mondatok, hogy "az nem sport", vagy "csak ülsz ott" "nem is nehéz, csak beállítjátok annak"... és már elmondani sem merem senkinek, csak a legjobb barátaimnak, akik nem röhögnének ki.

Mit gondoltok, ez tényleg ilyen szégyellnivaló dolog? Tényleg ciki lenne ezt elmondanom mindenki előtt? (egyébként csak két ember tud erről az osztályban.)

Köszönöm a válaszokat!

13/L



2016. jan. 7. 17:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. :)
2016. jan. 7. 19:34
 12/16 Crisopher ***** válasza:
100%
Mondd azt nekik, hogy üljenek fel egy ügető lóra, és maradjanak is rajta. :D Hidd el, azért ez is egy sport, azon a lovon fenn kell tudni maradni, még ha ugrat is. Az meg mióta baj, ha valaki szereti az állatokat?
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Melyik univerzumban nem sport?


Lehet, hogy te csak a lovon ülsz, de komoly fegyelmet, kar és - lábizommunkát igényel. Azért nem könnyű nyeregben maradni, az egyensúlyodat megtartani, közben a lovat irányítani. 2 év mire, normálisan megtanulsz lovagolni, a versenyekről ne is beszéljünk. :)


Én felnézek a lovasokra, mondom ezt kungfusként. Ne szégyelld! A világ egyik legcsodálatosabb dolga, ha az ember tud lovagolni. Aki mást állít, az egy hazug malac. Légy büszke a sportágra, amit űzöl! :)

2016. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2016. jan. 8. 15:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hova jársz suliba, de nálunk ez sosem merült fel, hogy a lovaglás nem sport, sokan lovagolnak. És is szeretnék, de vagy nagyon drága, vagy nagyon messze van...
2016. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az én sulimban csak én lovagolok.
2016. jan. 8. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!