Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki nem iszik alkoholt, nem dohányzik, nem jár le bulizni, nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Oszt akkóóó mit csinál?
2015. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Számítottam ilyen jellegű kérdésekre. Ezeken kívül más nem is létezik?
2015. szept. 25. 11:42
 3/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Válaszokra.
2015. szept. 25. 11:42
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van, aki igen.


Engem sem zavarna alapjaraton, viszont en maszkalos, orokmozgo ember vagyok, sok baratom van, alkalmankent iszogatok is, ill. igenylem a kulon toltott idot, ugyhogy nem lennek megfelelo tars egy ilyen ferfi szamara.

2015. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

nem iszik alkoholt - Alkalmanként sem?

nem dohányzik - ez speciel nálam jó pont

nem jár le bulizni - És máshova?

nincsenek barátai - ez viszont nem jó hosszú távon

2015. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Alkalmanként sem. Talán ebből adódik, hogy nincsenek barátai.
2015. szept. 25. 11:56
 7/23 A kérdező kommentje:
Néha elmegy koncertekre, klubokba.
2015. szept. 25. 11:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Alkalmanként sem. Talán ebből adódik, hogy nincsenek barátai."

Nem hiszem, hogy ebből adódna. Én sem iszom alkoholt, mégis vannak barátaim. Gondolom nem én vagyok az egyetlen.

Az első hárommal nincs gond, de az utóbbi miatt adódhatnak problémák. Nem kell nagy baráti kört fenntartani, nem azt mondom, de fontos, hogy az embernek legyen 1 vagy akár 2 közeli barátja. Valakivel csak el szoktad néha ütni az időt, ne mondd, hogy nem. :)

2015. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat: *szokta

Nem tudom, hogy rólad van-e szó, de én úgy vettem ki.

2015. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én pl. nem tudok állandóan a négy fal között ülni, eljárok tömegrendezvényekre, ha valami érdekel, fogok egy hátizsákot és utazok, külföldre is, akár egy napra is, ha valahova akarok, összeszedem rá a pénzt és elmegyek, képes vagyok rengeteget mászkálni, még ha utána hullafáradtan és fájós tagokkal zuhanok is az ágyba, nekem erre nagy igényem van, meg csak úgy is kimozdulok, ez nem mindenkinek pálya, aki nem nyitott ezekre, azzal nem lenne meg az összhang. Ha valakinek nincsenek barátai, az hátrány, de nem csak az ivászattal lehet barátokat szerezni. Nekem nem felelne meg egy olyan ember, aki nem tudja feltalálni magát és megtalálni a számára megfelelő barátokat.

Nem akarom, hogy bárki is visszafogjon, de én sem akarok senkit nyüstölni. Ha valakivel nem passzolunk, nem, és kész.

2015. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!