Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne "mozgalmasabb"...

Hogyan lehetne "mozgalmasabb" életem?

Figyelt kérdés

én sokáig, 21 éves koromig eléggé otthonülős, gépezős alkat voltam. Aztán lassan változtattam, jött a fősuli, első barátnő.


Jelenleg 30 vagyok, elégedett az életemmel. Mégis, valahogy néha úgy megkérdezném az utcán az embereket, hogy ugyan most mit csinálnak. Persze, gyakran elmegyek "csak úgy" sétálni, bevásárolni, járok egy-két tanfolyamra, a munka is leköt.

Mégis, úgy hiányzik valami, túl sok szabadidőm van, nem értem, egyesek vajon mit, miért csinálnak akkor épp, miért vannak az utcán.


Nekem hogy lehetne máshogy?


2016. febr. 6. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Ha vannak olyan haverjaid akikre számíthatsz és benne vannak mindenben akkor még bulizni is elmehetnétek vagy valami pasis programot csinálni, ismerkedj közösségi oldalakon. Én lány vagyok és különösen szeretek ismerkedni itt is ott is✌😊
2016. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!