Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen érzelmes típus? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Találkozok valakivel egyszer és hónapokig nem tudom elfelejteni. Csak miután jön más, de mire újabb lehetőségem lenne addig meg évek telnek el. :S

Nem arról van szó, hogy zaklatnék bárkit is, csak gondolatban nem tudok továbblépni.


2010. márc. 11. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

azt neked kéne tudnod

gyerekkori trauma, szülő elvesztése, tesvtér elvesztése, kudarc, fóbia ...

gondold át még1x

2010. márc. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért lehet mert nem volt még kapcsolatom. De mit tehetnék, hogy ne legyek ilyen?
2010. márc. 11. 01:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és lépj tovább.
2010. márc. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne vedd komolyan az egessz dolgot,dumald be magadnak hogy ez csak szorakozas,es gondold vegig a kovetkezo kerdeseket mindig ha valakivel osszejossz,vajon o az igazi?Vele akarom lelni az eletem 60 eves koromig?tolle szeretnek gyerekeket?


en mindig ezt teszem ha egy novel vagyok,konnyebb a szakitas majd.:)

2010. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!