Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nemek közti egyenlőség...

Ha nemek közti egyenlőség van, a férfiak és nők miért nincsenek egy cellába zárva a börtönben, és miért van külön férfi és női mosdó?

Figyelt kérdés
Régen volt külön a negrideknek, europidoknak...azt a wc-t eltöröljék, de most miért nem lehet a 2 nemnek közöset használni? Vagy miért van külön férfi, női öltöző? Sokan szívesebben öltöznének együtt nőkkel, akik férfiak, és töltenék el idejüket egy másik nemből származó egyeddel a bűntetésvégrehajtási intézmény területén. Ha jogilag egyenlőek, joguk van minden téren ugyanazt a minőségű szolgáltatást igénybe venni (öltözők, börtöncellák,,mellékhelységek stb.).
2016. febr. 10. 20:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:

# 30

Igen, pont erről tanúskodik pl. a kölni eset is...idióta.

2016. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 A kérdező kommentje:
29: Joguk van üríteni, de míg pl. a férfiaknak van 3 wc+5 piszoárjuk, ezzel szemben a nőknek van 6 wc-jük. Ez így nem fer, mert több férfi üríthet egyszerre, és a nőknek több ideig kell várni mert hát ugye több ideig is végzik a dolgukat. A férfiaknak meg nehezebben jutnak sorra ha nagy ürítésről van szó.
2016. febr. 10. 20:56
 33/114 A kérdező kommentje:
29 még: És így már eltér a szolgáltatás minősége. Ez olyan, mint ha az éttermekben külön pultok lennének a nemeknek, és a férfi pultnál 5 kiszolgáló lenne, míg a nőieknél 2. És ez nem valami egyenlő, igazságos.
2016. febr. 10. 20:58
 34/114 A kérdező kommentje:
Bár még nem voltam női wc-ben.
2016. febr. 10. 20:59
 35/114 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy erőszakos ember de te olyan egy ostoba vagy kérdező hogy legszívesebben pofon vernélek.. egy jó nagy diszkriminatív pofonnal abba az értetlen nagyokos pofádba..
2016. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 A kérdező kommentje:
Vagyis voltam. De az baleset volt.
2016. febr. 10. 20:59
 37/114 anonim ***** válasza:

# 33

Vissza is lehet tartani, akinek nem tetszik:)

2016. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
100%

"26: Köszönöm, hogy egy normális ember is válaszolt. "


Köszönöm a dicséretet, de már vagy 5x írtam korábban is. :)



Az emberek nem vadállatok: esetenként azok. És vannak kisgyerekek is. Egyes gyerekek igenis leskelődnek, ne mondd hogy még sose hallottál olyat, hogy 8.-os fiúk bemennek a lányöltözőbe, és sakkban tartják a lányokat, akik nem mernek előttük átöltözni (mi anno általánosban a mosókonyhába mentünk be öltözni), ne mondd, hogy nem hallottál olyat, hogy mondjuk táborban meglesik a fiúk a lányokat, vagy amikor osztálykiránduláson a fa mögött kell pisilni. Bocs a sok fiús példáért, biztos vannak a fiúk számára kellemetlen esetek is. Felnőtt emberek is megdöbbentően primitívek tudnak lenni. A múltkor álltam a villamoson (22 éves szőke, átlagos megjelenésű nő vagyok), és egy férfi mosolygott rám, meg beszólogatott, nem tudom mit, mert direkt benyomtam a zenét a fülembe. (Mielőtt azt hiszed, ki voltam öltözve: tél volt/van, sálban, sapkában, kabátban voltam, állig begombolkozva). A férfi nem tudom, mit hitt, hogy nem hallom, vagy csak dühítette, hogy nem érdekel, de odanyúlt a zsinórhoz, ami a kabátomon van, meg akarta húzni, de nem érte el, mert arrébb álltam. És volt vele egy másik pasi, aki csak buzdította ebben. Na most nyilván nem minden férfi ilyen, de ez az egy ne legyen ott, amikor pisilek.

2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy a nőknek esetenként kevesebb a fülke, de ha egybe rakod a két nemet, még többet kell várniuk, értsd meg.
2016. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 A kérdező kommentje:
38: Igen, a biztonság kérdése már más téma. De meg lehetne oldani egy őrrel, vagy kamerával. A wc-őr meg munkalehetőség..
2016. febr. 10. 21:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!