Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nemek közti egyenlőség...

Ha nemek közti egyenlőség van, a férfiak és nők miért nincsenek egy cellába zárva a börtönben, és miért van külön férfi és női mosdó?

Figyelt kérdés
Régen volt külön a negrideknek, europidoknak...azt a wc-t eltöröljék, de most miért nem lehet a 2 nemnek közöset használni? Vagy miért van külön férfi, női öltöző? Sokan szívesebben öltöznének együtt nőkkel, akik férfiak, és töltenék el idejüket egy másik nemből származó egyeddel a bűntetésvégrehajtási intézmény területén. Ha jogilag egyenlőek, joguk van minden téren ugyanazt a minőségű szolgáltatást igénybe venni (öltözők, börtöncellák,,mellékhelységek stb.).
2016. febr. 10. 20:14
 61/114 A kérdező kommentje:
56: Meztelenül? Öltözőfülkéről hallottál már? Öltözőkön belül...mindkét nem öltözőjében van ilyen helyiség. Ki látná őket meztelenül? A férfiak sem nézegetik egymás hímtagját. Mert zárt öltözők vannak. Bemész, átöltözöl, és a szekrénybe bezárod a cuccot. Az meg tök fölösleges hogy 2 külön öltöző legyen ha a fürdőruhát nyilván nem 50 ember előtt veszik fel hanem egy privát fülkében. Ha ez a probléma.
2016. febr. 11. 08:06
 62/114 A kérdező kommentje:
Persze, már nem építik át, de behozhatnák a szabályzatot miszerint mindkét nem mindkét oldalt hasznlhatja! Mert az elszeparálás illogikus és az erőszakos feltételezés sértő.
2016. febr. 11. 08:11
 63/114 anonim ***** válasza:
89%
Figyi,én nő vagyok,takarítottam már öltözőt, a férfiaknál volt összesen egy darab zárható fülke, a nőknél egy sem! Bent voltam takarítani, a pasas meg odaállt elém egy szál f**zban, hogy honnan jöttem meg ott mikor nyitnak ki a boltok. Szóval feltételezés, vagy sem,feljelenthettem volna szexuális zaklatásért.
2016. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy te ennyire nem látod az erőszakot. Már ha nézegetnek, az is kényelmetlen, ruhában is.


Te nőket akarsz stírölni, és ezért egy egész nemet kényelmetlen helyzetbe hoznál? Még a férfiak többsége is tudja, hogy ha "társaságnak" beraksz egy nőt a férfiak közé a börtönbe, az szarrá lesz erőszakolva. Basszus, egymás közt is erőszakolnak, egy nőnek semmi esélye.


Az a sértő, hogy te ennyire nem veszed figyelembe, hogy a másik hogy érezné magát ettől. Mert az oké, hogy te csajozgatni akarsz, de a másiknak joga van ahhoz, hogy NE zaklassák. Több joga, mint neked kukkolni.


Nem szoktam általánosítani, és a női nem nevében kijelentéseket tenni, de biztos, hogy a többség nem járna strandra, uszodába, vagy csak simán pisilni, ha ez lenne.


Ha már hiányzik belőled egy alapvető empátia, akkor gondolj bele, hogy szívesen "beengednéd-e" a lányodat, anyukádat, testvéredet, nőnemű barátaidat olyan helyre, ahol felnőtt pasik is pucérkodnak. Bár elég szánalom, ha nem látod a másik embert ért sérelmet, csak ha az a rokonod.

2016. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 A kérdező kommentje:
Utolsó, a sárdobálást kikérem magamnak! Ez egy objektív kérdés.
2016. febr. 11. 15:34
 66/114 anonim ***** válasza:
100%

Aha, objektív. Csak fel sem merülne benned, ha nem te lennél a perverz, aki legálisan akar nőket zaklatni.


Érdekes, soha nem éreztem úgy, hogy bármiben is korlátozna az, hogy nem mehetek be a férfivécébe. Semmiben nem rontja az életminőségemet.

2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg jogom van ahhoz,hogy ne zaklassanak,nézegessenek,hallgatózzanak. Objektív vélemèny, csak senki!!!nem ért veled egyet,de bizonygasd csak.
2016. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
100%

"38: Igen, a biztonság kérdése már más téma. De meg lehetne oldani egy őrrel, vagy kamerával. A wc-őr meg munkalehetőség.."


Kamera a wc-ben? Az aztán nem sértene személyiségi jogokat?

2016. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:

"Amúgy ki erőszakolna meg valakit egy mellékhelyiségben? Valaki sikolt egyet és a pincér is hallja. + ott van az őr. Az öltözőben meg 50 en öltöznek és biztonsági kamerák vannak."


Valaki biztos válaszolt már erre, de akkor is leírom: számtalan videós kísérlet történt arra, hogy a legtöbb ember elszalad, ha erőszakot lát, és hagyja, hogy a másikat megerőszakolják, mert fél, hogy mi lesz vele. Férfiak is elszaladtak.

2016. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:

"Hogy ki van tiltva az uszoda X részéből az egyik nem, míg a másik szabadon közlekedhet."


Még mindig nem érted, hogy mindkettő egyenlően van kitiltva, és ugyanolyan, egymástól nem különböző helyről. Akkor lenne igazad, ha a férfiaknak mondjuk állva kellene öltözniük, a nőknél meg fotelek lennének.


És mi az, hogy az erőszak feltételezése sértő? Ez nem azt jelenti, hogy mindenkiről azt gondolják, hogy megerőszakolna valakit, de te megelőzni szereted a bajt, vagy utólag javítani?

2016. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!