Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a nők elvárják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elvárják, hogy a férfiak mind partnerként, mind emberként egyenlő félként kezeljék őket, miért háborodnak fel azon sokak, hogyha nekik is bele kell tenniük valamit a közösbe? (Akinek nem inge, nem veszi magára. Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Természetesen ez nem minden nőre igaz, megjegyzem, én is az vagyok. Sokszor hallottam már olyasmit, hogy a nőnek degradál kielégítenie orálisan a párját, de fordítva persze elvárja, házasság/gyerek után nem hajlandó lefeküdni a másikkal, hiába nem okoz ez neki fájdalmat/nincs egészségügyi oka, aztán a férfi a szemét, ha elhagyja, szívességekre sem hajlandó, de a párjától elvárja, hogy egy szóra ugorjon. Sokszor elzárkóznak, felesleges feszültséget generálnak, az egyenlőségnek csak a pozitív részeit hajlandóak felvállalni. Olvastam a napokban itt egy kérdést, ami eléggé nevetséges volt: a hölgy fel volt háborodva, hogy a párja megkérte rá (ahogy ő fogalmazott, elvárta tőle, de a válaszai alapján kiderült, hogy a férfi nem kezdett el vele veszekedni, se semmi, amikor kapott egy nemleges választ csípőből), hogy rajtuk kívül az édesapjára, aki egyedül maradt is főzzön. Persze jött a "3 főre túl sok idő főzni, a nőnek nem kötelessége mindenkire főzni, nem cseléd" jellegű hozzászólások, akik szerint pedig nem nagy ügy plusz egy adag étellel többet készíteni, élből el lett küldve a bánatba, holott elvileg a kérdező kedveli is a párja apját. Komolyan kíváncsi vagyok a véleményekre, számomra ez szimpla femin*cizmus, nem egyenlőség.

2016. jan. 12. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

A feminizmus addig tart, amíg fel kell vinni a szekrényt a hetedikre.

23/l

2016. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha te is tudod, hogy közel se minden nőre igaz akkor semmi de semmi értelme ennek a kérdésnek. Minden nap lehetne hőbörögni ha megállnánk minden egyes h ülye gondolkodású emberen kiakadni.

Igen, vannak elvakult femin*cik (btw miért kell kicsillagozni? :D), ahogy vannak hímsoviniszta állatok is. Mi is várunk egy olyan világtól ahol vannak olyan emberek is akik visszasírják a Rákosi korszakot.. :D

2016. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"A feminizmus addig tart, amíg fel kell vinni a szekrényt a hetedikre. " - A férfiak sem egyedül cipelik, és létezik lift meg béka is...


Kérdező, bármelyik fél olyat vár el, amit ő nem tud megfelelően viszonozni, az egyenlőtlen kapcsolathoz vezet, és előbb-utóbb valamelyikük belefárad. Nemektől függetlenül.


pl.: Én alkalmatlan vagyok az orális szexre (csak hogy az egyik példádnál maradjunk), nem megy, ennek megvan a maga kellemetlen oka a múltamban, de nem is várom el a másik féltől.

2016. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

3#

Olyan nincs, hogy valaki alkalmatlan legyen az orális szexre, legfeljebb csak akkor, ha valami súlyos probléma van a szájával és nem képes kinyitni vagy normálisan összezárni.

2016. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Erős garatreflex, ami öklendezéssel jár elég súlyos indok?
2016. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell a torkodig lenyomni.
2016. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez egy nagyon régi szöveg, ráadásul azt jelenti a nők akkor állnak ki az egyenlőség mellett, amikor az számít is valamit, tehát nagyon szivesen beszállnak a szekrénycipelésbe. Előtte meg utána mindegy. De ne zavarjon! :)
2016. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban a kérdésben a nővel értettem egyet. Az após felnőtt ember, valószínűleg tudna gondoskodni magáról.
2016. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyenlőség az, hogy mindketten dolgoznak, mégis magától értetődő,hogy a nő dolga a főzés? Nem magukra,hanem a pasi apjára. Aki nem is szorul errre rá. Egyik hozzászóló szerint ezért tartják. Ha nem teszi meg, ki kell dobni. Nem tudom, hol látsz te itt egyenlőséget.
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 6 Időpont ma 16:52

Szerencsés ember, aki nem tudja, hogyan működik egy ilyen garatreflex...

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!