Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van az egész ostoba...

Elegem van az egész ostoba társadalomból, hogyan éljek?

Figyelt kérdés
Én érzem magam hülyének, hogy nem vagyok olyan mint ők. Nem tudok kimondani bármit csak úgy, ami az eszembe jut, akármennyire erőlködök. Gyűlölöm a mai szóhasználatot, a sok okoskodó idiótát a szakszavakkal együtt amire van normális magyar szó, a szlenget, a "dikk" "feszt" "tod" " szavakat, sorolhatnám. Elegem van a tömegstílusból, már hányok attól amit a boltokban látok, ami szinte elvárás, hogy ugyan úgy nézzen ki mindenki, vagy szürke egérként mert azon már nincs mit kifogásolni. Elegem van, hogy mindenki csak a negatívumokat látja és szándékosan keresi azt a másikban. Elegem van az ítélkezésből, az emberek leegyszerűsített gondolkodásából, hogy fekete fehéren látják a világot és az embereket. Nem bírom, komolyan nem tudom már szavakba se foglalni mennyire gyűlölöm az egészet. Annyiszor kiröhögtek már, és néznek rám lenézően olyan emberek akik nem is ismernek, akikkel életem során 1-2 mondatot ha váltottam. Az egész életet egy síkon élik, mindent lesarkítva, leegyszerűsítve. Nincs tudok így élni, annyira emberhez méltatlan ahol tartunk.
2016. márc. 1. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy illeszkedj be,vagy legyél remete.
2016. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapjában igazad van, de vagy magadba fordulsz, vagy olyanokkal veszed körül magad, akik bejönnek. A tömeg tucatot, meg a lenézést ne érdekeljen, változtatni úgy sem tudsz rajta.
2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Unom már a hisztit! Nem vagy képes szemlélőként tekinteni a világra? Sokat ítélkezel. Mindent elmondtál magadról. A hiba benned van.
2016. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább azokat ítélem el, akik ítélkeznek.
2016. márc. 1. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne ítélj.
2016. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
szoksz vagy szöksz
2016. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Én meg a nyavajgást unom már, de nagyon. Ezt a szenvedést, ami ezen az oldalon megy, egy hadseregnyi pszichológus nem bírná. Itt az egyik fele depressziós, magányos, kiközösített, komplexusos, a másik fele meg azon panaszkodik, hogy mennyire szar emberek a többiek. Mind. Tisztelettel felhívnám a figyelmedet, hogy az ember azt enged el a füle mellett, amit akar, megválogathatod a barátaidat, kirakhatsz az életedből bárkit, akit nem bírsz elviselni, változtathatsz munkát, elköltözhetsz bárhová.. csak van pár ember, és egy hely a világon, akikkel és ahol jól érzed magad. A többiek miatt jajveszékelni felesleges energia- és időpazarlás.
2016. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ne legyél ilyen. Rendelj külföldről ruhákat, legyen új stílusod. Majd megmutatod, hogy így is kilehet tűnni. Hogy nézhet ki valami jól mégsem ilyen undorítóan.

Használj más szavakat, ne tájszólásokat, csak kevésbé gyakoriakat. Legyen jó dumád.


Engem is zavar mindez. Nincs a médiában egyetlen egy ember se aki lázadna ez ellen. Épp itt az ideje, hogy legyen. Akár a facebookon. Lefikázod az összes ilyen embert észérvekkel alátámasztva miért rossz az amit csinálnak baz+olás helyett. Viszont ha majd megtalálod a boldogságot ne feledkezz meg a célodról, ne legyél olyan mint akiket most utálsz.

2016. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elegem van, hogy mindenki csak a negatívumokat látja"


LOL hát az egész kérdésed kifejtése egy nagy negatívkodás.

2016. márc. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

9.


Igen, pont ezt akartam írni :D

Na nem baj, legyünk jófejek és vegyük már észre, hogy mekkora egyéniség a kérdező!;)

2016. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!