Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van az egész ostoba...

Elegem van az egész ostoba társadalomból, hogyan éljek?

Figyelt kérdés
Én érzem magam hülyének, hogy nem vagyok olyan mint ők. Nem tudok kimondani bármit csak úgy, ami az eszembe jut, akármennyire erőlködök. Gyűlölöm a mai szóhasználatot, a sok okoskodó idiótát a szakszavakkal együtt amire van normális magyar szó, a szlenget, a "dikk" "feszt" "tod" " szavakat, sorolhatnám. Elegem van a tömegstílusból, már hányok attól amit a boltokban látok, ami szinte elvárás, hogy ugyan úgy nézzen ki mindenki, vagy szürke egérként mert azon már nincs mit kifogásolni. Elegem van, hogy mindenki csak a negatívumokat látja és szándékosan keresi azt a másikban. Elegem van az ítélkezésből, az emberek leegyszerűsített gondolkodásából, hogy fekete fehéren látják a világot és az embereket. Nem bírom, komolyan nem tudom már szavakba se foglalni mennyire gyűlölöm az egészet. Annyiszor kiröhögtek már, és néznek rám lenézően olyan emberek akik nem is ismernek, akikkel életem során 1-2 mondatot ha váltottam. Az egész életet egy síkon élik, mindent lesarkítva, leegyszerűsítve. Nincs tudok így élni, annyira emberhez méltatlan ahol tartunk.
2016. márc. 1. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezekkel.

Élet tapasztalásról s fejlődésről szól. Ha ilyen szépen látod, ne akarj hozzájuk hasonló lenni s ne törődj alattad lévő szintekkel.

2016. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!