Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenki előtt megcsókolt, és...

Mindenki előtt megcsókolt, és most az egész iskola erről beszél! Mennyi idő múlva múlik el?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem. Nem járunk. Álltunk a szekrények előtt, egyszercsak nekidöntött a szekrénynek, és megcsókolt. Az egész osztály látta! Ezután még odanézett kb 15-20 gyerek (éppen mentek le a lépcsőn), és ezt terjesztik, erről beszél az iskola. Szerintetek direkt csinálta így?

16L



2016. jan. 21. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Véletlen nehéz lett volna..
2016. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lett volna véletlenül
2016. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Innentől majd járni fogtok. Probléma?
2016. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De direkt akarta úgy, hogy sokan lássák?
2016. jan. 21. 22:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Direkt hát, de próbáld ki, hogy le se szrod ha igazából nem érdekel :D


Vajon meg meri csinálni mégegyszer?

2016. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Véletlenül neki lökött a szekrénynek és véletlenül a szája hozzáért a tiédhez..szerintem 1000000-ból 1x fordul ilyen elő!!!!!!

Ha csak nem lesz mindenkinek emlékezetkiesése, akkor nem fog elmúlni. Ez nem megfázás. Max. majd kevesebbet beszélnek róla.

2016. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem is tetszik. Viszont nem merek beszélni vele :/
2016. jan. 21. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
A fél iskola látta, hogy lekap ,akkor szerintem egyértelműek a szándékai,
2016. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem véletlenül megbotlott és estében mivel pont ott voltál, ezért ha nem próbál meg úgymond szájjal tomítani, akkor valószínű megfejelt volna téged; vagy legalábbis megorrolt volna rád. Így meg nem. Valószínűleg ő is meglepődött egyébként, következésképpen az, hogy a szája mindeközben nyitva volt, pedig valószínűleg ennek tudható be. Azon se lepődnék meg, ha ebben a váratlan szituációban és stresszhelyzetben, valakinek még a nyelve is kilóg a a szájából, s így adott esetben "beleeshetett" is akár a tiédbe, a közvetlen fizikai kontextus ilyenforma váratlan létrejötte folyamán. Egyszóval minden bizonnyal véletlen volt, én azt mondom.
2016. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*tompítani
2016. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!