Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen ingadozó a szociál...

Miért ilyen ingadozó a szociális életem? 19F

Figyelt kérdés

Az ingadozó alatt azt értem, hogy manapság nem nagyon beszélgetek senkivel, van alapból pár ember, akik napi szinten írnak, egyetemen és melóba is beszélek pár emberrel, de mostanában bulizni sem hív senki és én sem senkit.

Kb 1,5-2 hónapja nem tudtam, hogy kivel-hova menjek, annyian hívtak annyi helyre. Minden hétvégén buliba voltam, lementem a régi falunkba haverokhoz, nagyszülőkhöz, elmentünk ismerősökkel kajálni, kocsikázni közben zenét hallgatni stb. Volt, hogy napi 15-20 ember irkált rám, manapság napi 5-7 szokott. Mostanában pedig itthon ülök, elmegyek edzeni és kész. Nem is érzem szükségét semminek igazából.

Nem zavar ez, csak fura, hogy ennyire ingadozó. Miért? Veletek szokott ilyen lenni?


2016. márc. 12. 19:53
 1/2 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok annyi különbséggel hogy 22 éves fejjel. Egyetem mellett egyfolytában ment nekem is a buli aztán egyszer csak megszakadtak a kapcsolatok. Legtöbben a baráti körömből, akik kimentek külföldre szakmai gyakorlatra vagy szimplán csak az ország másik végében kötöttek ki, így szűntek meg a baráti bulizgatások. Kicsit sajnálom is meg nem is mivel 14 éves korom óta tolom az éjszakázást a többiekkel és már nagyon nem tud újat mutatni, egyedül az emlékek maradtak amik megszépítik. Mondhatni kiöregedtem ebből az egészből. Tehát a te eseted sem egyedi.


Akik meg nem morzsolódtak le azokkal közösen eljárunk munkaidő/egyetem után kosarazni az egyetem termébe amit kibérlünk 1 vagy 2 órára. Utána legfeljebb egy sörözgetés szokott menni de a legtöbben sietnek haza az 'asszony' miatt. Ritkán adódnak csak más programok, pl. mozi és társai.


Így belegondolva elég szürkének hangzik a történet, de sajna ez maradt idehaza. Egyikünk sem tehetős így nem maradt sok lehetőség. Budapesten laknánk talán több program lenne de még az sem változtatna sokat.


Amit tudnék javasolni ha már eljársz edzeni találj egy edzőtársat hozzá akitől hangulatosabb lesz az edzés. Odahaza meg egy barátnőt aki feldobja az estét ;)

2016. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Az edzőpartneremmel már egy ideje nem edzek, nem is szeretem, ha edzés közben pofáznak és nem tudok 100%-ban arra koncentrálni, amit csinálok, ezzel nincs baj, jó ez így.

A barátnő az olyan, hogy egész életemben 1x volt, bulikban jó az ember flörtre meg táncra meg kicsit többre is, de azután már le van tojva. Nem sok esélyt látok rá.

2016. márc. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!