Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez nagyon nagyon...

Szerintetek ez nagyon nagyon nagyon nagyon, végtelenül kínos?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel pár napja bementünk a dm-be. És találtam egy ajakápolót, ami tök jó illatú volt és eszembe jutott, hogy amúgy is elfogyott a labellom és mindig ilyen cserepes a szám, szóval megveszem. Kb 800 ft volt és emlékeztem, hogy a pénztárcámban volt egy ezres, szóval azzal tudok fizetni. Be is álltunk a sorba a kasszához, erre mikor sorra kerültünk, kinyitottam a pénztárcám és láttam, hogy kivették az ezrest belőle. Ugyanis anyáméknak meg nővéremnek szokásuk, hogy ha megtalálják a pénztárcámat valahol a lakásban, elveszik belőle a pénzem, ha találnak valami nagyobb összeget benne. És most is kivették, én meg nem tudtam...És tök kínos volt, de láttam, hogy tele van a tárcám apróval, volt köztük 200-as is, meg egy csomó ilyen 10 és 20 forintos, úgyhogy azokból kezdtem összeszámolgatni a 800-at, de közbe kapkodtam is, mert egy csomóan álltak sorba meg az eladó is ilyen tök flegmán nézett meg így forgatta a szemeit, miközben kerestem az aprót..És nagy nehezen meglett 800 ft aprókból, erre mikor odaadtam az eladónak, mondta, hogy ez csak 760 -.-. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy 800-at adtam oda, erre így kérdőn barátnőmre néztem, hogy nem tudna-e kölcsön adni, de nála csak annyi pénz volt, amennyit költött arra, amit vett, és a mögöttem álló nő meg gondolom megunta a várakozást és odaadott 40 ft-ot. Erre az eladó még ilyen tök flegmán felhorkantott..Én meg megköszöntem a nőnek és elmentünk.

Annyira ciki volt és azóta is olyan szarul érzem magam, legszívesebben elsüllyednék. De mentségemre szóljon, hogy tényleg nem tudtam, hogy kivették a pénzemet a tárcámból...

Szerintetek is nagyon gáz? Mit csináljak, hogy el tudjam felejteni?

17L


2016. márc. 13. 20:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de kérhetnék is,hogy figyu lemegyek kenyérért nincs nálam apró,de majd vissza adom.Akkor tudod,hogy nincs nálad :)


óó sok hely van ahová lehet :)


Én pl egy időben a telefonom dobozába raktam ami a polcon volt. Na oda sose nyúlt senki,minek? :D Akkor egy tök jó doboza volt egy parfümömnek amit dísznek megtartottam most abba van a pénzem,de mindenki tudja igazából de senki nem vesz ki onnan. Múltkor volt az,hogy húgom mondta nincs nála pénz és nagyon kell neki,mondom jó vegyél ki belőle(nem voltam otthon) de vissza adod. Aztán megmondta mennyit rakott vissza,3 nap múlva vissza tette az összeget :)

2016. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
jajj mégis mi ebben az 'elég kinos' fejezzétek mar be. Semmi nincs ebbe. Jo bunko az elado
2016. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged az eladó? Ha jól fej lett volna akkor nem flegmázik, az emberek meg tudnak várni.
2016. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak az előttem szólók: a pénztáros abból él, hogy vevők vannak az üzletben, konkrétan ő lehet hálás, amiért a pénzedet náluk és nem egy konkurencia boltban költöd el. Ja és sose látod többet, tehát ne foglalkozz vele. Ezerszer kínosabb helyzetek is lesznek majd az életben még. Azzal viszont, hogy szó nélkül elveszik a pénzed otthon, a privát szférád nem tisztelik.
2016. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!