Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol és hogyan lenne rá lehetős...

Hol és hogyan lenne rá lehetőségem 18 évesen a nulláról kezdeni (azaz barátokat szerezni)?

Figyelt kérdés
Sajnos pár évvel ezelőtt elvesztettem az összes sulis barátomat, mert mindenki cserben hagyott, igaz, én sem közeledtem személyes problémák miatt. Hogyan szerezhetnék barátokat? Oké hogy munkahely, suli, (bár jelenleg egyik sem aktuális számomra) de hogyan, mit csináljak? Nagyon félénk vagyok, és nagyon sokat csalódtam, és sokat bántottak.

2015. júl. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
egyetemen
2015. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődésednek megfelelően ismerkedhetsz interneten vagy élőben is. Itt interneten könnyebb kapcsolatokat építeni ha visszahúzódó vagy és könnyebben találsz olyan embereket akikkel hasonló az érdeklődési körötök. Viszont élőben, jobban megbizonyosodhatsz arról hogy kölcsönösen szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Nem tudom mi érdekel, ha szeretsz valami sportot akkor beiratkozhatsz valahova, ha valami tudomány érdekel akkor járhatsz előadásokra, stb...
2015. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár éve én is teljesen a nulláról kezdtem, aztán egyre több barátot sikerült találnom internetről :) vannak barátkozós fórumok vagy akár itt is lehet ismerkedni
2015. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ki×szott bunkó lépontozósok járnak ide
2015. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!