Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akkor most döntsük el végleges...

Akkor most döntsük el véglegesen, gáz egyedül szórakozni vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha van egy rakás képzeletbeli barátod.
2015. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül beülni dumálni egy kávézóba gáz.


Minden más egyedül szórakozással semmi gond sincsen.

2015. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, inkább csak bátorság kell hozzá. Én tuti nem mennék el este egyeül szórakozni, pocsék lenne.
2015. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon gáz. Egyedül sehova se menjen az ember. Legalábbis én így vagyok vele. Nem is megyek sehova, mert minek? Úgy sincs hozzá társaságom. Koncertre, fesztiválra nem megyek, mert egyedül minek? Strandra vagy kirándulni nem megyek, mert egyedül minek? Egyedül csak vegetálni lehet a sötét sarokban, de ez jutott.
2015. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad az sosem gáz,feltéve ha másnak nem ártsz vele. Néha én is elmegyek biciklitúrára egyedül egy mp3 lejátszóval,mert kikapcsol. Nem kell mindenhez társaság,ha esti szórakozásra gondolsz fiúként amennyiben meg tudod magad védeni egyáltalán nem ciki szerencsét próbálni,lányként inkább ilyen helyekre nem mennék egyedül.
2015. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ha jól akarod érezni magad, érezd jól magad. Nem kell ahhoz senki más.
2015. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gaz
2015. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, aki azt hiszi, hogy egyedül gáz. Egy életünk van, és mindig várjunk másokra? Ne legyünk már ekkora lúzerek.


Az mondjuk külön szép, hogy fiúk mehetnek, lányok meg féljenek, hogy az előbbiek megtámadják őket. Gratula.

2015. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nagyon sok helyre elmegyek egyedül, mert sokszor nincs, aki velem jöjjön, és másrészt pedig magamat jó társaságnak tartom, ugyanis nem vagyok hisztis, feltalálom magam és képes vagyok örülni dolgoknak.

Nehéz még egy ilyen embert találni :D

de tényleg.

2015. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!