Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megüt egy lány akkor hogy,...

Ha megüt egy lány akkor hogy, reagáljak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 21:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Én is lány vagyok, de szerintem igazságtalan, hogy egy csaj bármikor megüthet egy férfit, még a pasast röhögik ki, hogy pff megütötte egy nő, de ha egy férfi ad akár csak egy kis taslit egy lánynak, már egyből: Uuuuu hogy mersz kezet emelni egy nőre?

Vannak esetek, amikor szerintem igenis jogosan kapnak, pl. mikor a lány kezdi az egész verekedést. Volt olyan lány osztálytársam, aki hót idegbeteg volt és volt olyan, hogy azért fejbevert egy fiút, mert az nem válaszolt neki, mert folyton beszólogatott neki. És mikor már 5 perce ott szidta a gyerek anyját, az ült tovább, mintha meg se hallotta volna, a csaj meg odament és elkezdte ütögetni, hogy mit képzel, hogy nem válaszol neki? :D Na én az ilyen embereket nemtől függetlenül addig verném, amig mozognak.

2016. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Lefogod, megszorongatod.
2016. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
#11-12 Nincs egyenjogúság. Ki hazudott nektek ekkorát? Na meg hát nyugi nyugi nyugi. Még mindig a férfiak vezetik a listát gyilkolásban és nemi erőszakban! Juhú! Imádom, amikor megmagyarázzátok, miért és mikor jogos embereket verni. Szemet gyönyörködtető. "Megérdemelte". Aha. Légyszi ne neveljetek gyerekeket soha, köszi.
2016. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Köpd le :)
2016. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
21:57 Inkább a magadfajta elvakult feministáknak nem kéne szaporodni.
2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

első meglepetésemben valószínűleg megkérdezném tőle, hogy normális-e.

Aztán ha magamhoz tértem, utána meg szerintem azt, hogy akkor most hogy csináljuk: western-esen felváltva fogjuk ütni egymást, amíg csak az egyikünk marad talpon, vagy szabályok nélkül esünk egymásnak...

Ha ez a "finom" jelzés nem elég, és folytatná, akkor meg megtenném a szükséges (fizikális) lépéseket, hogy ne tudjon megütni többet.

2016. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
" csak üss meg, de tekints reám, tiéd a szív, apacsleány...)
2016. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#16 Előbb tanulj, aztán brekegj. Miért pont te - aki egyetlen ágazatot nem tudna magától felsorolni a feminista mozgalmon belül, csak egy kalap alá venni mindenkit - akarja megmondani, ki az elvakult?
2016. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%
Ha ebben az esetben nincs egyenjogúság akkor a munkahelyi megkülönbözetésnél se tessèk rinyálni. És most lehet visszamenni a konyhába.
2016. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%
#20 Tapsvihar és mély tisztelet - ezért a frappáns, mélyenszántó "pojénért". Kösziköszi. Még ilyet.
2016. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!