Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagáljak, ha nem...

Hogyan reagáljak, ha nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Szóval ugye reggel jön a Mikulás (két kicsit tesóm van, szóval megtartjuk). Anyu vett nekem egy könyvet, és nagyon izgul azon, hogy tetszeni fog-e. Viszont miközben csomagolta, láttam, hogy már megvan a könyv. Fogalmam sincs, hogyan reagáljak reggel, ha hivatalosan is megkapom, nem akarom "elrontani" az "örömét". 18L

2015. dec. 5. 21:48
 1/10 anonim válasza:
26%

Szerintem mondd el neki hogy már megvan neked ez a könyv :) Ezzel nem rontod el az örömét nyugi :)

Hisz nem tudta hogy nekd megvan ez a könyv.

De semmiképp se hazudj neki :) Biztos megérti 13/l

2015. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy röhögni fog rajta?

Egyébként ha semmiképp nem akarod tudtára adni, kamuzd be a meglepődést, és örülj neki, gyorsan öleld át, így nem kell a szemébe nézni :D és egyébként meg közben gondolj arra, hogy a régit vagy akár ezt az újat odaajándékozod valamelyik barátnődnek vagy ilyesmi. Amivel kvázi hasznossá teszed a kamuzást.

A meglepődés megjátszását meg jó buli elgyakorolni, még van néhány órád :D sok sikert :D

2015. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%

Szerintem mondd el neki hogy már megvan neked ez a könyv :) Ezzel nem rontod el az örömét nyugi :)

Hisz nem tudta hogy nekd megvan ez a könyv.

De semmiképp se hazudj neki :) Biztos megérti 13/l

2015. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem, szerintem nagyon elszomorodna, hogy "nem tudott nekem ajándékot venni". Sajnos jó színésznő nem vagyok (sőőt), de azt hiszem, most muszáj lesz annak lennem :(
2015. dec. 5. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Köszönd meg, és mondj annyit, hogy ez egy nagyon klassz könyv. Ezzel nem hazudsz, többet meg nem kell mondani. Az újat továbbajándékozhatod, ha nincs beleírva semmi.

Azt pedig még most tanuld meg, hogy nem kell mindig mindent, részletesen elmondani, se anyukádnak, se másnak.:-)

2015. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha őszinte lennél, tuti hogy ki lehet cseréltetni a könyvet.
2015. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TR75 ***** válasza:
54%
Így van, mondd el neki, hogy már megvan, és együtt menjetek el kicseréltetni.
2015. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, minek a fölös dráma? Add oda valamelyik ismerősödnek vagy add el az interneten. Kicseréltetni blokk nélkül nem fogja tudni amúgy sem.
2015. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Tudott neked ajándékot venni, hiszen megvan már a könyv. Nem dobtad ki meg semmi.
2015. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2015. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!