Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Tetszem neki vagy...

Mit tegyek? Tetszem neki vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam akivel eddig eszre se vettuk egymast de mostanaban tobbsuor beszelgetunk es hulyeskedunk egymassal. Es pont ugy ulunk hogy egymas mellett van a padunk kb 1m távolságban. És éreztem hogy valaki néz és arra néztem. Elkezdett velem szemezni de annyira megilyedtem hogy elnevettem magam. Kicsit fura volt mert mar tobbszor szemzett velem de csak most nevettem el magam. És nem is tudom miért. És azóta nem is nagyon beszéltünk. (nekem o nagyon tetszik de nem tudom hogy en tetszem-e neki)Szóval az lenne a kerdesem hogy amikor szemez velem mit csináljak. Segitsetek legyszi!

2016. máj. 10. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szemezz vissza. :D


Ha sokat szemeztek, akkor nyilván bejöttök egymásnak.

2016. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. És remélem. Köszi a választ. :) (Ja és elfelejtettem odaírni 17/l) :)
2016. máj. 10. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép vagy?
2016. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat most ezt igy magamrol nem tudom megírni. De nem vagyok az a pattanasos túlsúlyos típus :D
2016. máj. 12. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? :D
2016. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Evileg ha sokáig szemeztek folyamatosan akkor egymásba lehet szeretni xd nemtudom hogy igaz e nem próbáltam...de ha elneveted magad az szerintem aranyos..15/L
2016. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!