Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A skinheadek gyerekkorban is...

A skinheadek gyerekkorban is szélsőséges nézeteket vallottak, ezért az akkori cigányokkal összetűzésbe keveredtek?

Figyelt kérdés
Sok helyen el van terjedve az interneten, hogy a probléma a gyermekkorban keresendő, meg hogy Pécsen is van a legtöbb skinhead, viszont erről kevés helyen beszélnének.: Sok helyen olyan verekedések vannak, amit az ott lévők úgy gondolnak hogy nem is tudna előfordulni másutt. Viszont akkor még visszafogottabbak voltak? Hogyan lesz egyáltalán valaki skinhead és honnan szerzik a cuccaikat? A sátánistákról se tudom. Arra vagyok kíváncsi, hogy egy leendő ''skinhead'' gyerek meg tudott volna verni 5 cigányt egy mostani gyerek helyében? Mert elég elszórtan vannak.

2016. máj. 16. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor örülj neki, hogy te ismersz normális cigányokat...mert én életemben nem találkoztam még rendes cigánnyal. Egyébként lényegtelen, hogy szegény vagy gazdag..mocsok mind. Én ismerek gazdag cigányt...ugyan olyan rohadt mocsadék mint a putris.

Igazából miután napi szinten nyomták a kést a torkomhoz általános iskolában (nem..nem mertem szólni)hogy elvegyék a pénzem...hát...nem igazán kedvelem őket. Szerencsére már nem járok iskolába...így eltudom kerülni őket...de unokatestvéremet pl majdnem halálra verték..pár ezer forint és egy telefon miatt.... Szóval mondhatsz bármit...gázkamra.

(Egyébkent szegedről van szó)

2016. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
hogy kivanhatsz halalt egy egesz rassznak?? neked hogy esne ha valaki a te egesz csaladodnak kivanna gazkamrat?? hogy lehetsz ilyen szivtelen?
2016. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is szorítottak kést a nyakamhoz,raboltak ki,törtek be,vertek meg cigányok.És?Mivel nem 1bit áll a rendelkezésemre,ezért külön tudom választani a bűnözőt a tisztességestől.nem várom el,hogy egy gyáva csíra megértse ezt,csak leírtam.
2016. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ja 12esnek még annyit,hogy nem szívtelen.így viselkednek akikben a harag,düh,butaság és gyávaság felülkerekedik.elég baj neki,hogy ilyen nyomorult sötétségben kell élnie.
2016. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
utolso te erted a lenyeget :*
2016. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok skinhead, de én sem komálom a cigányokat. Ezt az erős ellenszenvet a családtagjaimmal és velem szemben elkövetett atrocitásokkal érték el.
2016. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
A cigányokat én se csípem.Nagyon kétszinűek.Ha netán haverkodna is az ember velük,eleinte mintha normálisak lennének,de egy idő után Villan a szemük.Nem sok idő és fordul a kocka náluk.Elég ha csak ketten vannak,és megy is a terv.
2016. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10/17

Takarodj vissza indiaba mindenestul es ott nem leszel kiszoritva bzdmegnyad

2020. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!