Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy csináljam?

Mit tegyek, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nemrégen elakartam kezdeni valamit sportolni, és találtam egyet. Hamarosan elfogok menni megtekinteni a sportot. És ott edzenek vagy 50-en és nagyon kevés a korosztályomból a lány, és nem tudom, hogy hogyan illeszkedjek be és hogy higgadjak le?

Tudni kell rólam, hogy nagyon félős, és szégyenlős vagyok, sokszor vagyok görnyedt és keresztbe teszem a karom ami szintén a túlzott szerénység jele. És félek az első naptól, meg ugye egyből be kell állnom edzésre, nem könnyű sport, tapasztalatom nulla, és félek, hogy kinevetnek. :( Az igaz, hogy azt mondták, hogy nem baj, ha tapasztalatlan vagyok, de akkor is..:(

Félek nagyon nem akarom, hogy kinevessenek, és a szerencsétlent lássák bennem.

Sokszor elhatározom, hogy oké, ma sok önbizalmam lesz és kihúzom magam, de nem megy :(.

Szóval ez egy ilyen megduplázott kérdés, hogy hogy kezdjem el az első sport napot, és hogy a mindennapi életben, hogy legyek bátrabb?

Csak normális válaszokat szeretnék, és nem sértegetést, és oltogatást.



2016. máj. 30. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:)

Amúgy nekem például az segített, hogy tükörben addig mondtam magamnak, hogy képes vagyok rá, amíg nem sikerült!:)

Hajrá!

2016. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15/L Köszi :(
2016. máj. 30. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább arra gondolj, hogy egyszer mindenki volt kezdő és ügyetlenke, ezért nem hinném,hogy ki fognak nevetni, sőt, szerintem majd ellátnak pár jó tanáccsal! Csak legyél nyitott, és ne arra gondolj,hogy mások látnak. Milyen sport? Ha tudsz, állj a hátsó sorba. Az önbizalom pedig majd alakul,ezt nem lehet beleverni az emberbe.
2016. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Önvédelmi sport.
2016. máj. 30. 16:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Még írjatok
2016. máj. 30. 16:38
 6/9 anonim válasza:

Biztosan lesznek rajtad kívül is még kezdők, emiatt ne aggódj, meg különben is, azért fogsz menni, hogy megtanuld, az égvilágon senki nem fog kinevetni, ha esetleg béna leszel, majd belejössz, mindenki elkezdte valahol!

A beilleszkedéstől se félj, biztosan lesznek kedves emberek! Ha meg nem tudsz összebarátkozni senkivel, az sem baj. Hidd el, senki sem fog semmi rosszat gondolni rólad! :)

Remélem, tudtam segíteni.

2016. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 31. 15:23
 8/9 anonim válasza:
Kérj meg valakit, valami barátot/barátnőt aki elkisér, már ha fent áll a lehetőség. Ha pedig nem, hát hozd ki magadból a legtöbbet kívül, belül. Hátha segít. Valamint próbáld a tekinteteddel azt sugallni hogy igenis kemény vagy és belevaló. Ezt úgy csináld, hogy próbáld azt mondogatni,miközben valakire ránézel hogy: Én jó vagyok. Menni fog. Kemény csak vol...stb... Nem lesz baj. Ha mégis,akkor ez nem kötelező, másik sport klubbot/sportágat is vállaszthatsz. Remélem segítettem :) sok sikert
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jún. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!