Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

14-éves vagyok és aluli.

A külsőm is nagy nulla a belsőm sem nagy szám.

A külsőmről: iszonyat kancsal szemek, szeplős orr, be-ki álló fülek, undorító arc és test.

Ma például megkaptam az osztályképet és mikor megláttam ahogy kinézek, szó szerint elsírtam magam, még a fejem is megfájdult tőle.

A belsőmről: félénk, zárkozott vagyok, beilleszkedni sehova nem tudok, már ott tartok, hogy nem merek enni sem az ebédlőben, mert néha megdobálnak kenyérrel akik távolabb ülnek és inkább elmegyek, lenézve érzem magam mindig és már élni is utálok.


2016. jún. 6. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*átlagon aluli
2016. jún. 6. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még én is csúnyának láttam magamat, aztán most 19 évesen már teljesen máshogy nézek ki, sokkal szebb és nőiesebb lettem. Ha nem tetszel magadnak, változtass. :)

A kancsal szemekkel menj el szemészetre, biztosan tudnak segíteni. A szeplős orr szexi, ne foglalkozz vele. Nekem is az szokott lenni nyáron, és mindenki dicsér, hogy milyen jól áll. A füledet takard el a hajaddal, vagy tegyél bele fülbevalót, az elvonja a figyelmet. Az undorító arcra azt tudom tanácsolni, hogy moss arcot gyakrabban, használj arckrémet és arcradírt, így nem leszel olyan patis (kamaszkorban nem igazán tudod teljesen kikerülni ezt a problémát sajnos). A testeddel mi a bajod?

Húzd ki magadat, legyél határozott, és ne hagyd, hogy a többiek lenéznek. Csak azt bántja a többi ember, akin látszik, hogy nem tudja megvédeni magát. Állj ki magadért! :)

Ha gondolod, beszélhetünk privátban is.

19L

2016. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A szemeim már ilyenek maradnak, mert a műtét egyrészt drága, másrészt pár év múlva újra kancsal leszek és a látásomon meg nem segít semmit. Az egyetlen megoldás a kontakt lencse, amire meg anyu azt mondja: "Majd ha megdolgozol érte, akkor lesz, ha nem, akkor meg nem."

Az arcom úgy ronda, hogy maga a kínézete undorító, nem csak a pattanások miatt, a szemem meg nincs is rendesen kinyitva és fönnt vannak. Az egyik gyerek megkérdezte, hogy "Milyen drogot szívtál, hogy így fönnt vannak a szemeid? Speed, vagy annál keményebb?".

Szóval erről ennyit...

2016. jún. 6. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszéltélar szemésszel, vagy ezt anyud mondta, hogy nem változna?

Egyébként ebben a korban sokan cikizik a másikat, nem vagy egyedül vele. Ne hidd el, hogy csúnya vagy!

2016. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem anyu mondta, de megkérdeztem már. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__77787..


És én tudom magamról, hogy csúnya vagyok, csak bele kell néznem a tükörbe, vagy csinálni egy fényképet és látom.

2016. jún. 7. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
És igazat írtak, mert másnak is ez lett. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7765834-..
2016. jún. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!