Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is találkoztatok már ilyen...

Ti is találkoztatok már ilyen suttyó emberekkel?

Figyelt kérdés
Volt olyan buszon utaztam és kapaszkodtam.A buszsofőr egy hirtelent fékezett amire majdhogynem mindenki elesett aki állt.Köztük én is és a mellettem álló ilyen megjegyzést tett nekem: Ha nem férsz el akkor ne löködjél hanem menj odébb! Nem akartam neki mondani hogy: nem láttad mekkorát fékezett a busz te féleszű, inkább ráhagytam. Nem tudom felfogni hogy lehet valaki ennyire idióta!?
2016. jún. 17. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg múltkor leadtam egy csomagot egy csomag,egőrzőben,erre kijön egy wc-s néni és néz rám,mint borjú az újkapura,hogy mit akarok,mintha repjegyet akartam volna venni,odaadom neki a csomagot,amit lebsszott a székre és rázza a fejét,a pénzt meg elveszi,aztán azt sem kérdezi meg,hogy kimfogja átvenni...

Vannak bolond emberek,szerintem megtörte őket az élet,és egyesek már nem tudnak logikusan gondolkozni..

2016. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Roland G. ***** válasza:
Elég gyakori...
2016. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, de azáltal, hogy ti felhúzzátok magatokat rajta, ugyanolyan gázzá váltok, mint ők.
2016. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A villamos az jó, azt szeretjük, főleg a 4–es 6–ost... Az környezetkímélő és jó rajta a hangulat... Pláne, ha jelen van a polifoamos frottőr fiú (egy fiú aki mindig egy kis matracot visz magával), Ő szeret odadörgölőddzni mindenkihez. És van még a sárga kabátos, svájcisapkás pedró bácsi (csak télen aktív, nem bírja a meleget)...
2016. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!