Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok büfögni, meg...

Ti szoktatok büfögni, meg gusztustalan dolgokról beszélni mások előtt?

Figyelt kérdés

Szakmai gyakorlaton voltam és pont az osztály nyomorékabb részével kerültem egy csoportba..Ahogy a tanár kiment pár percre, egyből elkezdtek olyan témákról beszélgetni, hogy azt hittem, elhányom magam, ráadásul lányok!!..Arról beszéltek vagy negyed órán keresztül, hogy ők mitől szoktak f0sni. Komolyan, ez volt a téma, hogy mondta az egyik csaj, hogy őt az ilyen kefir, meg szilvalekvárra tej féle dolgok nem hajtják meg, neki nem is nagyon szokott hasmenése lenni, hanem inkább gyakran van szorulása...A másik csaj meg erre mondta, hogy rá valamiért mindig a bulikban, mikor már megivott jó nagy mennyiségű alkoholt, akkor jön rá a hig f*sás...

Ezután kimentünk szünetre és örültem, hogy végre ehetek egy kicsit, de aztán rájöttem, naiv voltam, mert ezek a gusztustalan állatok még zabálás közben is ilyen szarós-fosós témákról képesek beszélni, ráadásul elkezdtek inni valami energiaitalt és azon versenyeztek, ki tud a legnagyobbak büfögni...Meg utána igy mondták egymásnak, hogy "Fúj, rám jött a büfögésed és tiszta parizer szaga volt!!..", na itt tényleg azt hittem, elrókázom magam.

Szóval eléggé kiakadtam, más embereknél tényleg ennyire természetes ez, hogy ilyen dolgokról beszélnek meg ilyen undoritó dolgokat művelnek egymás előtt? Nekem lány létemre lesülne a képemről a bőr, ha fiúk előtt elkezdenék büfögni, meg én még a legjobb barátnőimmel se szoktam megbeszélni, milyen állagút sz4rok...Annyira gusztustalanok -.- Csak én vagyok ilyen prűd? :D 18/L


2016. júl. 12. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sírva nevetek kategória. Van akivel lehet erről beszélni ,van akivel nem. Szóval nem is értem hogy tud egy csapat lány ennyire egyöntetűen erről beszélgetni.
2016. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem. Ráadásul azért ez az egymás arcába büfögés még fiúknál is undoritó, nem hogy lányoknál..
2016. júl. 12. 18:15
 3/17 kicca válasza:
54%
En nem tudok ilyenekrol tarsasgban beszelni, el is pirulnek nagyon, bufogni meg vegkepp abszolult nem noies dolog. Ha valaki otthon van es ez esik neki jol, hat rajta, de tarsasagban nem tartom illonek egyaltalan. Nem vagy prud, nekem sem teszett volna a dolog.
2016. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
:) Nekik is van azért tudomásuk róla, hogy sokakat sért a téma, ezért ha valaki eszik, nem illik róla beszélni. Szerintem csak szólj nekik, majd észbe kapnak.
2016. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
3: És hogy tartod vissza a böfögést? Mert a levegőt kilöki a gyomor, nem lehet kontrollálni.
2016. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze. Haverjaim elé elegánsan oda szarok.


https://www.youtube.com/watch?v=ZQKDLUjav8E

2016. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Na jo, a parizeresnel engem is elkapott a csandazhatnek.

Egyebkent lany vagyok es hat itthon meg nagyon laza haveri korben en is szoktam bofogni. De nem a masik arcaba es nem egy idegen helyen, plane etkezdeben, etteremben!

A fingas meg tabu, a klotyon intezzuk el. Persze van, hogy valakinek kicsuszik veletlenul, akkor nem hordjuk le a sarga foldig. De szerintem alap dolog, hogy nem budositunk a masik orra ala. A szekletem allagat meg max az orvossal vagyok hajlando megbeszelni. Jo kis eletuk lehet ezeknek a csajoknak, ha naluk ez a tema allandoan.

2016. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 de lehet kontrollálni, pl becsukod a szádat és akkor nem lesz hangja. Az, hogy te nem tudod még nem jelenti azt, hogy nem is lehet.
2016. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezeknek szólni sem lehet, mert kb egy disznó szintjén vannak..Vagy talán még azok is illedelmesebbek náluk...

Egyszer volt olyan, hogy elkezdtek ott büfögni, de közbe már én éreztem magam kinosan és igy lesütöttem a szemem, ők meg észrevették és persz név nélkül, de igy is egyértelmű volt, hogy rólam van szó, mondta az egyikük, hogy "Jajj hogy forgatja már valaki a szemét...edig qrvára nem több nálunk attól, hogy ilyen sznob nyomorék, aki még pislogni se mer mások előtt!", vagy valami ilyesmit..:D

5.: Azért van egy "kis" különbség aközött, ha véletlenül kicsúszik egy kis büfi, meg aközött, hogy még direkt rá is játszol és minél több szénsavas dolgot is iszol, hogy még nagyobb legyen és közbe versenyzel a többi idiótával azon, hogy melyikőtöké a legnagyobb..

2016. júl. 12. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam mások előtt büfögni, se semmi undorító dolgot csinálni, és beszélni sem róla. Ez neveletlenség. Nem tudják hol mit illik, meg mit nem... elég gáz.
2016. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!