Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok büfögni, meg...

Ti szoktatok büfögni, meg gusztustalan dolgokról beszélni mások előtt?

Figyelt kérdés

Szakmai gyakorlaton voltam és pont az osztály nyomorékabb részével kerültem egy csoportba..Ahogy a tanár kiment pár percre, egyből elkezdtek olyan témákról beszélgetni, hogy azt hittem, elhányom magam, ráadásul lányok!!..Arról beszéltek vagy negyed órán keresztül, hogy ők mitől szoktak f0sni. Komolyan, ez volt a téma, hogy mondta az egyik csaj, hogy őt az ilyen kefir, meg szilvalekvárra tej féle dolgok nem hajtják meg, neki nem is nagyon szokott hasmenése lenni, hanem inkább gyakran van szorulása...A másik csaj meg erre mondta, hogy rá valamiért mindig a bulikban, mikor már megivott jó nagy mennyiségű alkoholt, akkor jön rá a hig f*sás...

Ezután kimentünk szünetre és örültem, hogy végre ehetek egy kicsit, de aztán rájöttem, naiv voltam, mert ezek a gusztustalan állatok még zabálás közben is ilyen szarós-fosós témákról képesek beszélni, ráadásul elkezdtek inni valami energiaitalt és azon versenyeztek, ki tud a legnagyobbak büfögni...Meg utána igy mondták egymásnak, hogy "Fúj, rám jött a büfögésed és tiszta parizer szaga volt!!..", na itt tényleg azt hittem, elrókázom magam.

Szóval eléggé kiakadtam, más embereknél tényleg ennyire természetes ez, hogy ilyen dolgokról beszélnek meg ilyen undoritó dolgokat művelnek egymás előtt? Nekem lány létemre lesülne a képemről a bőr, ha fiúk előtt elkezdenék büfögni, meg én még a legjobb barátnőimmel se szoktam megbeszélni, milyen állagút sz4rok...Annyira gusztustalanok -.- Csak én vagyok ilyen prűd? :D 18/L


2016. júl. 12. 18:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

*persze

*pedig

Bocsi az elirásokért.

2016. júl. 12. 18:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Büfögni csak egyedül. Az ilyesmit én is megvitatom a legjobb barátnőmmel. Tanácsot is kértem, hogy szerinte épp miért híg.. Nekem ez felnőtt nőként nem kellemetlen. lehet ő többet tud erről. Rákeresek mellette. Nyilvánosan biztos nem tenném.
2016. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Triss XD válasza:
55%
Szerintem egy kicsit te is finnyás vagy meg ők is undorítóak. Én szoktam büfögni a közelebbi barátaim előtt ,(mert szerintem ezen nincs mit szégyelni) de nem direkt, csak ha kell és más nincs a közelben. De az igaz hogy arról biztos nem beszélnék velük hogy " milyen híg a sz4rom ".
2016. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mitől finnyásság az, hogy én tudok ember módjára viselkedni egy közösségben és elvárnám, hogy engem is megtiszteljenek ezzel.
2016. júl. 12. 19:11
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez bölcsődében történt, vagy fogyatékos idősek otthonában? Mert azokon a helyeken nem lenne meglepő, illetve oda való téma.Gondolom, ez az a fajta csürhe, amelyikre jellemző, hogy unalmában a szomszéd cipőjébe szarik, mert az "szórakoztató".
2016. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
XDD
2016. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

2. reakcióm az hogy ez már annyira undorító,hogy vicces.

2016. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!