Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hazankban a legtobb holgy es...

Hazankban a legtobb holgy es leanygyermek telt, a ferfiak, es a fiugyermekek pedig mackosak-szerintetek jol latom?

Figyelt kérdés
Az utcan kozlekedve szembe tunnek a teltebb idomok mind urholgyek mind urak eseteben! A holgyek ducik,molettek,teltek a ferfiak pedig mackosak pocakosak! Aszketakat ritkan latni! Szerintetek jo ez igy? Jol erzik magukat a habtestu atlagpasik,es a kerekdedebb teliver holgyek? :/

2016. júl. 30. 11:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
budapesten nem tudom mi a helyzet de videken a legtobb ember sovany, budapesten tobb a munka jobb a fizetes nem idegeskednek annyit tobb a gyorsetterem meg mindenfele etterem kajalda szerintem ezert lehet ott ez, ha igaz ez egyaltalan.
2017. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%

jól látod, mert sajnos Mo-on egészségtelenül élünk. zsírosak, olajosak az ételeink, kevés zöldséget eszünk, inkább hús hússal, nem mozgunk eleget, max helyből távolba nézünk. buszozás, brigázás helyett is inkább autóba vágjunk magunkat.

nem hiszem, hogy ez jól van így, sajnos a statisztikákon is meglátni, hogy nálunk több a beteg és alacsonyabb az átlag életkor.

esztétikailag se szép látvány egy elhízott ember, még ha csinosan is van öltözve.

2017. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A hússal, zsírral nincsen baj, a finomított szarokkal van baj, krumpli, rizs nagyobb köret....én azóta nem puffadok, mióta a húst csak savanyúsággal (ok, ez sem az egészséges csúcsa) vagy zöldséggel eszem.


Viszont én is rengeteg vékony lányt és fiút látok.

2017. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1, Igen, jól látod. A nőknél gyakori, hogy hormonproblémája van, vagy olyan gyógyszert szed, ami ezt eredményezi. Nem feltétlenül a szokásos helytelen étkezés és tsi. miatt van ez.

2, Nem, nem jó ez így. Közösen kellene változtatni rajta (dokik, az egyén, stb.). Ők maguk szerintem úgy vannak vele, hogy az egyik része küzd ellene, a másik része pedig már beletörődött ebbe a helyzetbe.

2017. szept. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ez hulyeseg, en mindig rengeteg jo csajt szoktam latni a varosban, kövéret meg keveset.
2017. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sok az elhízott, másik fele meg nem éppen szép alkat (olykor gebék).


Nem igazán látok rendes alkatú embert.


Ismerőseim/volt osztály társaimat nézem az utcán/találkozón vagy közösségi oldalakon átlapozva és szörnyűlködök, hogy a legtöbben elhíztak (sz-r anyagi helyzetben is).


Egyetlen egy lefogyott s jól is áll neki (nem kisdarab volt), 4 fitten tartja magát +én.


Osztály találkozón "jaj, de jól nézel ki", én csak megköszönni tudom... azt meg nem mondom oda "de jól meghíztatok"...


Napi 30-40perc aktív kis torna is sokat dob, nem mindig gyorskajákon kellene élni, rendes folyadék mennyiséget el kellene fogyasztani...stb


Pár évvel ezelőtti 70ezres keresetből is megoldottam. (Mostanra többszörösét, de gyűjtök az engedélyre s vállalkozás nyitására)


Vannak akik elfeletkeznek kis időre, de emésztik magukat s nem tesznek semmit; valakik elfogadják, a butábbak pedig simán megfeletkeznek milyen testben is vannak.


Legtöbbszőr semmit se tesznek...

Ritka ha igen.


Az is szégyen, hogy ismerősöm párja pár évvel idősebb nálam (28) és 130-135kg a csaj.

Semmi és senki kedvéért neki nem áll fogyózni...de szívni fog idősebb korba (anyagcsere lelassul).


Gyerekeknél is egyre több a ducibb, mert a szülők zöme elektronikai cuccokkal és nasival köti le a gyereket a négy fal közt.


Legtöbb gyereknek se gyerekkora, se kreativítása, se barátaik nincsenek.


Aztán csodálkoznak majd, hogy a gyereknek semmi hobbija, semmi célja s semmi ötlete nincs, mit is akar a jövőben. :(


Ígyis kevesen vannak azok az emberek, akik értelmes céllal vagy/és ötlettel rendelkeznek.


Aztán csodálkoznak milyen lett/lesz a világunk.


A teltebb emberek maguk tehetnek az alkatukról.


Visszataszító, amikor randira akarnak elhívni... de még csak megjelenésben az alkatuk se az ideálom, nem hogy stílus, arc, NYAK és állkapocs kecses vonala...


Aztán én vagyok a bunkó, ha nemet mondok. Volt hogy kollégámmal volt tali színek egyeztetése miatt s ő vakarta le rólam az erőszakos srácot - le lehet kopni a páromról- dumával.


Volt önbizalma is... Hozzám képest 3x szélesebb volt.


El nem tudom képzelni, hogy érezhetik magukat jól egy nehéz, korlátozott testben.


Akik még nem vészesek simán formálhatnák magukat megszakadás nélkül, de akik vészesebbek nem is értem miért nem kong a fejükben a vészharang, hogy ez így nem lesz jó "teszek ellene."


Csajok/nőknél is lehet valakinek fej nagyságú melle, de elég gáz, ha a hasán hordja, ami olyan mintha terhes lenne. Stb...


Nagyon igénytelenek magukkal szemben.


A sima tisztaság/smink/manikür/ruhák... hiába, ha torz a testük. Az igénytelenebbekről meg ne is beszéljünk.


Közelebbi ismerősnek/család tagnak mondom csak oda egyenesen a véleményem, akik elfogadták az amúgy is nagy számat.

Tesóm s apám hasára rá is paskoltam "hány hónapos a kicsi?" XD


Tesóm az rá is hajtott edzésre >< Rendes alkata van, de pocira hízékony. Picit cinkeli az ember s neki áll mindig xD mondhatni motiváció.

Sokan elvonulnának s depiznének.

2018. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az étel pedig tőlünk függ mit készítünk s hogyan.

S igen...megoldható ugyanabból a pénzből a jobb.


Erre élő pl az egyik volt ismerősöm.

Utálom, mint embert (alaktomos, lopós stb), de mint szakácsot elismerem.

Egy nagy lovarda szakácsa lett anno, ahol az öreg mondta mennyi kaja visszajön és megy a kukába, valakik azért hagyták ott, mert olajos stb.


Amikor ismerős lett a szakács a tányérokat csak elmosni kellett.


Ugyanakkora keretből jobb és egészségesebb menüt állított össze.


Nekünk embereknek kell változtatni a dolgokon.

A nem reménytelen embereket pedig buzdítani a jobb irányba. Néha kell egy kis támogatás, mégha csak szavakkal is.

2018. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!