Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hazankban a legtobb holgy es...

Hazankban a legtobb holgy es leanygyermek telt, a ferfiak, es a fiugyermekek pedig mackosak-szerintetek jol latom?

Figyelt kérdés
Az utcan kozlekedve szembe tunnek a teltebb idomok mind urholgyek mind urak eseteben! A holgyek ducik,molettek,teltek a ferfiak pedig mackosak pocakosak! Aszketakat ritkan latni! Szerintetek jo ez igy? Jol erzik magukat a habtestu atlagpasik,es a kerekdedebb teliver holgyek? :/

2016. júl. 30. 11:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Jaj már megint, igen, pár utcasarokról következtetek egy egész ország népességének az egészségügyi állapotára.


Vagy elmegyünk 400 családhoz az már legalább 1200-1600 ember ez így már reprezentatív mérés. Ilyen hülyeségekre is csak a statisztika képes.

2016. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

"Hazankban a legtobb ..."


jön a folytatás --> " Az utcan kozlekedve szembe tunnek "


Áruld el, hogy raktad ezt így össze

2016. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%

Először is... telivér hölgyek? Szerinted mit jelent az, hogy telivér? :D

Na szóval, én pontosan tudom, mi számít normál testalkatnak, mi teltnek és mi vékonynak. És pont ugyanannyi embert látok az utcákon mind a három kategóriából. Pl. egy 60 kilós nő abszolút normál kategória, ami sokaknak már telt.

Nagyon sok duci hölgyet látni, de ugyanannyi soványat is. Ahogy pasiból is.

De azért ez nem Amerika, itt nem robognak az utcán motorosszékkel 200-250 kilós emberek, nem üldögélnek a parkokban komplett padokat egyedül elfoglalva, hamburgert majszolva.

Kihangsúlyozva, hogy a kóros soványság pont ugyanolyan egészségtelen és csúnya, mint az elhízás, és hangsúlyozva, hogy ettől függetlenül mindenki úgy néz ki, ahogy akar, az tény, hogy nagyon elenyésző a valóban sportos testalkatúak száma az emberek között.

Hogy jó e ez így? Hát nézd, nem tudom, neked mennyi szabadidőd van, de engem pl. baromira nem szokott érdekelni, hogy az utcán ki hogy néz ki, meg mennyi elhízott ember van. Ha aggódsz értük, akkor nyiss egy duci-fitnesz termet salátabárral, kedvezményes belépőkkel. Ha meg csak a saját frusztrációidat akarod másokon levezetni, akkor inkább keress egy jó jógaoktatót, aki lenyugtat.

Itt a kérdéseket olvasva, meg másokkal beszélgetve általában az jön le, hogy jól érzik magukat úgy, ahogy vannak. Aki nem, az úgyis tesz ellene, ha akar.

2016. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Végiggondolva, biztos, hogy nálad valami nem oké, ha az utcán sétálva azt figyeled, hogy a nők mennyire teltek és a pasik mennyire pocakosak, és közben ilyen :/ fejet vágsz. :D
2016. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 MZ.per.X ***** válasza:
38%
Telivér xD
2016. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%

Jól látod. Mo-on az emberek 2/3-a dagadt. Ha csak a középkorúaktól felfelé nézzük kb 75%. És a dolog szépsége, hogy ezeknek kb fele (főleg a férfiak) úgy gondolják, hogy ők nem is azok, meg nem is esznek sokat. A nem kövérek 1/3-a is kb csak azért van a súlyánál, mert cigizik.

A 6 millió pajzsmirigyes, meg genetikailag ezt örököltem országa vagyunk...

2016. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%
Az okok senkinek nem tünnek fel? Zsíroskenyérre telik, meg kruplira. Sokat kell enni, hogy jóllakjon vele az ember. DCagadt lesz, de éhezik vitaminra, meg jó szóra.
2017. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
87%

Az arányokat sose figyeltem, de tény, hogy sok elhízott ember van Magyarországon, de szerintem tőlünk nyugatabbra még több. Ezért is butaság az életszínvonalra fogni, hogy valaki azért kövér, mert csak fehér kenyérre futja....

Én személy szerint vékony testalkatú vagyok, a családom is, a hagyományos magyar konyha szerint főzök. Eszek édességet is. Csak mértékkel!!!

A probléma sokszor nem a minőségen van, hanem a mennyiségen. Lehet hízni a teljes kiőrlésű cuucoktól is, ha sokat eszik belőle az ember.

Ahogy észrevettem a ducibb ismerőseimen, mindegyik többet eszik a kelleténél.

De ez engem nem zavar, egyen mindenki úgy, ahogy jónak látja.

2017. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
21%

Amennyiben a nem telt nő számodra a 170/50 kg alatt, akkor igen, jól látod.

Sajnos már nem az a normális, mint pl. gyerekkoromban.

Rossz nézni a fogyókúra rovatban, hogy szerencsétlen tininek tök normális a súlya, de egy hozzád hasonló lekövérezi, ezért elkezdi éheztetni/hánytatni magát.

Több ismerősöm is van, aki pszichiáternél végezte.


Ne haragudj, de szerintem van MINDENFÉLE nő és mindenféle férfi, keresd meg azt, aki megfelel az ízlésednek, a többieket meg hagyd békén. Ízélések és pofonok, emlékszel?


És igen, hidd el nekem, az átlagpasi és átlagnő jól érzi magát. Nyilván az elhízottak nem feltétlenül, de az egy másik kategória, te nem róluk beszélsz. De az átlaggal nincs semmi gond.


Ennyi erővel írhatnál ki olyan kérdést is, hogy hazánkban a letöbb ember agy nélkül járkál...

2017. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod ezt. Amikor leülök pl.: a vonaton és várom, hogy egy helyes nő üljön le a közelembe, erre rengetegszer egy molett személy jön. Egészségtelen életmód, stressz, mozgásszegény életmód, stb. az oka.


Nem jó ez így, mert a gének öröklődnek. Egy részének ez a természetes, észre sem veszik, hogy másképp is lehetne. Egy felmérést végeztek egyszer Romániában az EU-csatlakozás után nem sokkal: ott is megnőtt a "mackósabb" személyek száma. Egyrészt mert volt, aki jól járt vele, így több, tartalmasabb élelmiszerhez jutott hirtelen. A szegény réteg meg pont azért, mert nekik az egészségtelen étel jutott, de a lényeg: mindkét fél elhízott.

2017. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!