Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszerűen képtelen vagyok...

Bella131313 kérdése:

Egyszerűen képtelen vagyok megnyílni az embetek elött miért?

Figyelt kérdés
A valódi énem egyáltalán nem csendes. De a suliban képtelen vagyok megnyílni. Érzem magamban a gátlásokat és azt a hamisságot akit próbálok előadni magamból. Egyszerűen senkivel sem tudok úgy beszélni, hogy önmagam legyek 100%ban..Újj suliba megyek 9.be és most minden még nehezebbé vált! Magamat egyre idiótábnak és félénknek érzem aki egy szót sem képes kinyögni. Utálom magam így ahogy! Talán mert túl nagy mércét állitok magamnak? 9éve próbálok rájönni, hogy mi váltja ki ezt belőllem. De reménytelen. Nem tudom miért lehet. És ez igy nincs jól. Nem tudom se élvezni az életet se élni. Minig ha hazajövök társaságból szinte kitőr belőllem a depresszió..segítsetek😔
2016. aug. 30. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok,tán még rosszabb is,mert én sulin kivül is csendes vagyok,csak azzal nem akivel már jól ismerjük egymást...
2016. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled érzek
2016. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert azt érzed, hogy nem lennének vevők a többiek az igazi énedre, rosszul reagálnák le, ezért nem mutatod meg.

Azt kéne tudatosan átgondolnod, hogy vajon mennyire valóságos ez a félelmed.

Volt valaha olyan ember, akár csak egy, aki előtt elengedhetted magad? Akár családtag?


Régen sulis koromban én is szorongó voltam, de azért egy-két barátnőm volt a sulin kívül, akik mellett lehettem önmagam.

2016. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!