Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetek barátságos?

Hogyan lehetek barátságos?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe, és senkit nem ismertem régebbről. Szeretnék barátkozni, többször kezdeményeztem beszélgetést, de úgy érzem mintha nem lennék szimpi senkinek. Nem bírok szemkontaktust tartani, és ha valakitől kérdezek egy ilyen '' ismerkedős kérdést '' hülyén érzem magam, és a kérdést is olyan kelletlenül teszem fel. Tudtok valami jó ismerkedés kezdeményező kérdést mondani vagy nemtudom?

2016. szept. 24. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen tantárgyból jó vagy, ajánld fel a segítségedet. De nagyon vigyázz, ne segíts túl sokszor, mert csicskának fognak nézni. Tapasztalat.
2016. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én többször is váltottam iskolát, tudom mit érzel. Próbálj meg olyan emberekhez társulni, akik szimpatikusak neked, és csak add magad!
2016. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!