Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kegyetlen módon szorongok...

Kegyetlen módon szorongok emberek közt, hogyha nincs mellettem legalább 1 spanom. Wut? Miéért? 16/F

Figyelt kérdés

Szóval.Ha spanommal várjuk a buszt,akkor sokkal "szabadultabb" és lazább vagyok.De ha nincs mellettem valaki (Aki spanom persze) akkor jön be ez a szorongás.Pl: Ha egyedül sétálok emberek közt,akkor fullra úgy érzem hogy HÜLYÉN (Érted?Hülyén!) sétálok.Wáó.És azt nézzem,hogy mennyire sétálok hülyén.Holott lehet nem is sétálok hülyén,csak valamiért én gondolom így.

Na most ez ellen mit?


2016. szept. 24. 17:11
 1/4 Egy ork ***** válasza:
Lehetséges, hogy kicsit paranoid hajlamú vagy. Én például régen, ha egyedül sétáltam, és valaki nevetett, mindig azt hittem, hogy rajtam, de közben nem is. Ugyanaz az ember vagy, akkor is ha nincs melletted senki, erre nem érdemes ráparázni.
2016. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam,aztán most 20 éves koromra kinőttem vagy valami történt
2016. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlgondolod a dolgot...
2016. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán szoknod kéne a stresszesebb helyzeteket. Mondjuk valami gyanakvásféle bennem is él egy ismeretlenekkel tele lévő villamoson (nem szorongás), de tudom, hogy nem nagyon van olyan helyzet, amelyben bárki felülkerekedhetne velem szemben.
2016. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!