Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vesznek semmibe az emberek?

Miért vesznek semmibe az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy semmire nem vagyok hivatott ezen a világon. Az iskolában is ha bejön valaki az osztálytermünkbe és pl. ketten vagyunk bent akkor a másik embernek köszönnek, hogy "szia Pista" engem meg csak néznek és hozzám sem szólnak. Ha beszélgetek valakivel és odajön egy másik ember akkor rögtön vele kezdenek el beszélgetni és én az unalmas zavaró harmadik szerepét kapom. Nem állítom, hogy én vagyok a legmenőbb az osztályban, de azért unalmasnak sem tartom magam. Mi lehet a gond?

Ha édesanyámmal is beszélgetek és jön egy másik felnőtt akkor találnak egy témát és nem is hallgatnak meg/végig.

17/F



2016. okt. 24. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ezt üldözési mániának hívják.
2016. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg nem mondasz elég érdekes dolgot, nem tudod fenntartani az érdeklődésüket. Próbáld ki hogy arról beszélsz, amiről ők szeretnek beszélni. Kérdezgesd arról ők mit szeretnek, egyből figyelni fognak rád.


Attól hogy 17 évesen nem érdekelsz senkit még nem jelenti azt hogy nem vagy erre a világra való.

2016. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus vagy, és nagyon megértem az érzéseidet ,mert én is ilyen vagyok
2016. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felszínesek az emberek, nem az igazi értékeket veszik számba. Régen is így volt nyugi: Egy összezsúfolt táncterem,

Sürög-forog, jő-megy a népség

Be és ki, szűnes-szüntelen.

És a jövőket, távozókat

Ki győzné mind köszönteni!

Nagy részvétel, ha némelyikünk

Az ismerőst... megismeri. (Arany)

2016. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző lemaradt Közönyös a világ... az élet
2016. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért mert nem vagy felszínes és locsogsz mindenféle vadmarhaságról ami jelentéktelen.

Én is ezt gondoltam meg velem is ezt csinálták de már megtanultam hogy jobb is igy mint hogy erőltessem magam hogy jelentéktelen dolgokról beszéljem, meg felszines emberekkel vegyem magam körbe.

2016. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az érzés nem túl jó lehet Neked.

Anno nekem is volt egy haverom, akit állandóan lehurrogtak,a szavába vágtak, levegőnek nézték, félbe szakították a mondandóját, stb.

Hihetetlenül rosszul esett neki - többször is elmondta.

Azóta elvégezte a műszaki egyetemet, szuper állása van, csúcs fizetése és 50 ember főnöke. Ja, és EQ-ban erős emberekkel próbálja körülvenni magát. Az álhaverokat meg a muszáj-osztálytársakat meghagyta a múltnak...

(Neki segített a tanulás, a sport, egy kozmetikus a bőrének, ill. a megfelelő stílus, design megtalálása (haj, ruházat, cipők), hogy egy kis önbizalomra tegyen szert.)

Szóval ne aggódj, eljön a Te időd is!

2016. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!