Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor hova tűnik mindenki?

Ilyenkor hova tűnik mindenki?

Figyelt kérdés
Teljesen kihalt az oldal, nem értem mi értelme van már így.. senki nem jár már fel ide?
2016. okt. 29. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem halt ki, csak ha értelmetlen-gagyi kérdés van akkor nincs rá válasz.
2016. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikák szerint elvileg naponta 12k válasz van, szóval nem, nem nevezhető kihaltnak szerintem.
2016. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig eléggé az, alig jönnek válaszok, régebben 10x ennyi volt
2016. okt. 29. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert sok esetben olyan kérdéseket tesznek fel, amik már vagy 1000szer meg lettek válaszolva, vagy csak teljesen ostoba kérdések. Amikor én is olvasok egyet kettőt, már csak arra tudok gondolni, hogy az egész csak kamu. Amikor nap mint nap azt látod, hogy valakinek a kutyája, macskája szenved, nem mozdul nem eszik és akkor ide írja ki, hogy mit kellene csinálnia. Vagy amikor naponta legalább öten megkérdezik, ha minden védekezés nélkül közösültek, de időben kivette, akkor lehet-e terhes. Vagy azon balhéznak, hogy valaki rápakolta a csontokat a húsra a fagyasztóban. Vagy ha leírod a saját tapasztalatodat a kérdéssel kapcsolatban és akkor egy 10 éves beléd köt és lepontoznak 0%ra mert ők másként hallották a szomszéd Julcsától. Egyszerűen mi értelme van ennek az egésznek. Én régebben sok időt töltöttem itt, sokat válaszoltam, de mostanság már alig.
2016. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben igazad van.
2016. okt. 29. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit vartál? A kategória fele nyarvogás, hogy egyedül fog meghalni, de nem képes felallni a gép elől, hogy ismerkedjen. 25% a világot szidja, hogy milyen szar lett a rendszervaltás óta. 24% a fiatalságot szapulja. 1% az értelmes kérdés, de még annak is csak a tizedére érdemes valaszolni.
2016. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki sem tiltja, hogy egy forgalmasabb oldalt tisztelj meg a látogatásaiddal.
2016. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan most mennek a temetőkbe. Nem a GYIK -el foglalkoznak. ( Mi már voltunk.)
2016. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!