Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem találom...

Mit csináljak ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy egyszerűen nem találom a helyemet. Nincsenek barátaim, akárhogy is próbálkozom. Az iskolában nem igazán jövök ki jól az osztálytársaimmal, és a szüleim nem engednek el sehova. Szerettem volna valamit sportolni vagy valamit kezdeni magammal, mert nagyon kezd elegem lenni abból ami most van. Szeretnék barátkozni és embereket megismerni, de nincs rá lehetőségem. A szüleim konkrétan mindentől eltiltanak és semmit nem engednek meg, mert szerintük ebben a korban az iskloára kell koncentrálnom és nem szabad hagyon hogy valami elvonja a figyelmemet a pályaválasztás miatt. Hiába mondom meg nekik hogy kicsit több szabadságot szeretnék, mindig csak elmondják ugyan azt a beszédet. Sosem voltak barátaim, és senki akivel normálisan beszélgethettem volna, mert mindenki azt hiszi őrül vagyok mert alsóban pszichológushoz kellett járnom a szorongási betegségem miatt. Nem tudom hogy hogyan barátkozhatnék valakivel aki normális nem ver át, nem beszél ki a hátam mögött, és tényleg kedves.
2016. nov. 2. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Az írásodból én azt mondanám, hogy izomból rágd addig a szüleidet, hogy engedjenek el sportolni. Ne érdekeljen, hogy lenyomják mindig ugyanazt a lemezt. Mond meg nekik kerek perec, hogy valami sporttevékenység közben is tudsz a tanulásra koncentrálni. Másképp neked ahogy a szüleid lefestetted, nem fog menni. Csak ne add fel. Ez a legfontosabb.
2016. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!