Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a helyem. Miért?

Nem találom a helyem. Miért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen üres vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal. Nem érdekel semmi, nem köt le és nem hoz tűzbe se semmi. Nagyon negatív vagyok és nem törődöm.

Mit tegyek, hogy ez változzon?


2016. aug. 31. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod?
2016. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18l
2016. aug. 31. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ta-nu-lás. A legjobb módszer! Találj valamit, amit szívesen tanulnál. Ha szereted a nyelveket, akkor mondjuk valami keletit (kínai, japán, koreai, stb), vagy szlávot (lengyel, cseh, szlovák, stb) és tádám. Nagyon jó érzéssel tölt el, ha ilyeneket tanulsz. Főleg ha eleged van a sablonos dolgokból (gondolok itt az angol-német kombóra)


De persze a tanulást ráviheted bármi másra is. Bármire.


18 évesen lehetőségek tárháza áll előtted. És minő meglepő. Mindhez tanulni kell :D

2016. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
181 évesen már nem csoda, ha unod az életet :D
2016. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszi a tanácsot! :D
2016. aug. 31. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te max oltsd el magad. Jobb lesz mindenkinek.
2016. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na van még egy tanácsom kedves kérdező: Az ilyeneket, mint ez a "hű de menő gyerek vagyok" fajtákat messzire kerüld el :D Mert ha ilyenekkel akár csak 1 szót is váltasz, azonnal visszaesel a nagyon negatív nem törődöm világba :D
2016. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 9


Vagy több gyakorlati tudása lesz mint elméleti, te meg bújd csak tovább a könyveket!

2016. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bújom-bújom :P Csak kár, hogy tőlem kérnek adót a te eltartásodra :(
2016. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Általában érdemes elkezdeni olyan könyveket olvasgatni, ami az emberek fejében megbotránkoztatást vált ki. Például ajánlom neked a Mein Kampf olvasását, az emberek fejében te mint valami "húde milyen gonosz" emberként élsz, és máris sokkal érdekesebb lesz az életed. Plusz még irodalmilag művelődsz is egy kicsit.


[link]

2016. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!