Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról? Ép elméjű az ilyen?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden sajnos ekezetek nelkul elmeselni a sztorit : beallok a sparban a baratnommel, elottunk egy elhagyatott kosar... Nincsen gazdaja, mar megy a sor, leeloztuk inkabb, majd egyszercsak megjelenik mogottunk egy ramenos ferfi, hogy mi ele alltunk, menjunk arrebb. Mar reg volt, nem emlekszem mit mondtam, de nem bunkot, egyszeruen belem kotott, nyilvan en nem hagytam magam, mert nem vagyok luzer, de tovabbra sem bunkon, majd o jott azzal, hogy menjunk ki, jatsszuk le, verekedjunk meg minden. En nem voltam merges, es ha nem vagyok, akkor nem vagyok kepes az ilyen jellegu problemamegoldasra, majd az igen rovid 3 mondatos parbaj utan egyszeruen megfejelt a szemem alatt... Utana ez a reakcioja annyira lesokkolt, hogy kopni nyelni sem tudtam, vegul eljutottunk arra a szintre a beszelgetesben, h szerintem erre egyaltalan nem volt szukseg, o pedig mivel ideges es toke teli van az emberekkel, ezert tette ezt. Majd nem hagyta a dolog nyugton, es ujrs felhuzta magat, de mar akkor rahagytam. Mibaja az ilyen embernek? Ez valami betegseg? Hogy utni verni kell egybol? Ledobbentem hogy ilyen parasztok leteznek a vilagon, es nem o az egyetlen aki ott hagyja a sparban a kosarat a sorban... Azota inkabb rahagyom arra aki ott hagyja, mert kitudja mit reagal ha en meg szeretnek tovabb menni...En ugy vagyok vele hogy ha valaki vegzett a vasarlassal, akkor alljon sorba.... Mindegy. Lehet mondani az ilyen emberre hogy idegbeteg, es orvosra van szuksege?

2016. nov. 3. 06:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
birom hogy itt mindenki olyan okos es jobban csinalna :))) sok szajhos :D
2016. nov. 8. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!