Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kérjek időpontot egy...

Hogyan kérjek időpontot egy műkörmöstől?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam ezért nem tudom hogy pontosan hogyan is kéne.

2016. nov. 5. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Felhívod, köszönsz és mondod, hogy időpontot akarsz kérni. Ő elmondja, hogy mikor van szabad, te elmondod, hogy neked mikor lenne jó és kerestek egyet ami mindkettőtöknek megfelel. Megköszönöd, elköszönsz és leteszed a telefont. Ennyi.
2016. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
De az is jó, ha bemutatkozás után elmondod, hogy ilyen-olyan féle-fajta (szín, minta, stb.) műkörmöt szeretnél, ha tud ilyet vállalni, akkor szeretnél tőle időpontot kérni. És akkor már ő azt is tudja, hogy előre milyen mintákkal készüljön.
2016. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
És ha már így benne vagy, az agysebészhez is kérj egy időpontot, hasonlóan megy az is :)
2016. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit kell tennem:)Csak eletemben egyszer volt mukormom es nem en inteztem a felhivast es az idopont kerest szoval nemtudtam hogy apukam baratnoje bemutatkozott-e meg ilyesmik..De azert kedves utolso nagyon koszonom ez a megnyilvanulas igazan emberi amikor segitseget kertem.Kaptam bar neked inkabb semmit se kellett volna irni.Mert toled semmit se.
2016. nov. 5. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De édes, bunkó volt a válaszoló, de te meg nagyon túlgondolod. Ahány ember felhívja, annyiféleképpen kérnek időpontot. Neked mi az igényed magaddal szemben? Engem nem érdekel, ha senki nem mondja a nevét, én akkor is fogom.
2016. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazabol en nem irtam hogy bunko volt csak ha nem tud normalis valaszt irni akkor csak azert nem kell..Bar ha ot ez teszi boldogga.Mindegy nem tul gondolom hanem minden ilyenre raparazok ez van..Ha hivatalos dolgot kell intezni ott is magamban elmondom parszor hogy pontosan mit is akarok mondani.Ez ellen nem tudok mit tenni itt is megvolt hogy pontosan mit akarok mondani csak ra szerettem volna kerdezni hogy esetleg itt kik hogy szoktak csinalni csak mert a barati korom nem igazan jar mukormoshoz.De azert itt is probalnak betalalni amikor csak feltettem egy normalis kerdest amire nem kotelezo valaszolni..de valaki azert odatol egy agysebeszes kommentet:)Csak ennyj.
2016. nov. 5. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Most mentális orgazmusom van. Hogy mennyit tudtok csámcsogni ezen :D

Amúgy igazad van, nem kell neked agysebész. Nem lenne veled nagy munkája :)

Megmutotod, milyen körmöd lesz? Kinéztél már valamit? Én is gondolkozok rajta amúgy... :D

2016. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudd, én olyan szociális fóbiás voltam, aki nem merte felvenni a telefont, és bepiált, ha időpontot kell kérni. És már én sem parázom ezen. Ha valaha kértél már bárhova időpontot, akkor mi a kérdés? Én sem hívtam még fel műkörmöst, de ha akarod, felhívom neked.


Szedd össze magad, mert az élet csak keményebb lesz.

2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kertem mar igen..de attol meg mindig bennem van.Nyilvan ertem en.Ja es igen kineztem mivel a szalagavatomra kell ami mindjart itt van mar nyar ota keresek kepeket.
2016. nov. 5. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanolyan időpontot kérni ide mint bárhova máshova.

Szvsz az első hozzászóló leírta a szószerinti menetet. :D

2016. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!