Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok oda vissza,...

Csak én vagyok oda vissza, hogy ha egy másik ember jó fej velem minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy ez valami óriási szeretethiány lenne de ha valaki egyszerűen csak kedves és jó fej velem (itt a legapróbb gesztusokra gondoljatok) akkor eldobom az agyam hogy milyen jó és hogy ilyenek még vannak.
2016. nov. 5. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Teleg nehez elhinni amugy jaa
2016. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Én egyáltalán nem értékelem a kis apró kedveskedéseket.
2016. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En ertekelem, es jolesik :) Egeszen apro dolgok, ha pl. valaki elore enged a sorban vagy az ajtonal, ha felveszi, amit leejtettem es a kezembe adja, ha figyelmeztet, hogy holnap nem jar a busz mert akarmi miatt, es felajanlja, hogy ugyis epp nem arra akart menni, de hazavisz, ha bamulok kifele az ablakon es valaki mellettem a villamoson egyszercsak megszolal, hogy ugye, milyen szep...? vagy, ha csak egyszeruen tusszentek es hatrafordul es azt mondja, hogy egeszsegedre :) Apro dolgok, de nagyon jol esnek :) Ilyenkor elmosolyodok es az egesz napom jobb lesz. Es igyekszem en is valami hasonlokat csinalni, ha alkalom adodik ra, mert nem kerul penzembe, nem kerul idobe, akkor miert ne...?
2016. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerencsétlen kettes adott egy véleményt, amit mindenki leszavazott. Ennek mi értelme?
2016. nov. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok, mint te. Ha valaki "ok nélkül" kedves velem, az tökre fel tudja dobni a napom. Bár hozzáteszem, hogy magam is olyan vagyok, hogy próbálok mindenkivel kedves lenni és jófej:)
2016. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda-vissza nem vagyok vele,de mindenképpen megköszönöm,hogy figyelt rám.
2016. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amiatt van mert nem sűrűn történik ilyen veled. De ez szerintem egyáltalán nem baj hogy ilyeneket örülsz, sőt, nagyon jó! És ha ma még nem jutott volna neked a kedvességből: Legyen csodálatos napod! És mindenki másnak aki ezt elolvassa! 😉
2016. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alacsony az önértékelésed, és nem hiszed, hogy megérdemled a kedvességet.
2016. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!