Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem aszocális ember...

Szerintem aszocális ember vagyok. Szerinted is?

Figyelt kérdés

Csak a saját dolgaim érdekelnek, nehezemre esik még a családtagjaimtól is megkérdezni egyszerűen milyen a suli. Néha megesik,hogy jobb a kedvem akkor nem esik nehezemre. Barátaim már kb 3-4éve nincsenek,mind elhagyott általában pasikért.Jelenleg nincs munkám,keresem de félek is,hogyan fogok beilleszkedni, ahol eddig voltam ott kibeszéltek, általában mindig megkaptam,hogy csendes vagyok,amit már unok.

És miért lehet az,hogy sokszor idegesítenek a nagyon kedves emberek? Valahogy olyan hamisnak tűnnek nekem.



2016. nov. 14. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is az vagy.

Én is csendes vagyok, nincs órási baráti köröm. De nem okoz nehézséget dolgozni, vagy a közeli barátokkal, családdal elbeszélgetni.

2016. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azt hozzá kell tennem,hogy eléggé önbizalomhiányos is vagyok, általában a hasonló önbizalomhiányos emberekkel könnyebben ismerkedem. Eléggé uncsinak tartom az életemet, néha eljárnék erre arra, de legtöbbször nem érzem jól magam a bőrömben. 23éves vagyok de még nem volt komoly kapcsolatom ált. 1-2hónap,valószínűnek tartom miattam.Elég gátlásos is vagyok..voltak jól kinéző fiúim,de mindig kevesebbnek gondoltam magam, pl.megcsókolni sem mertem őket(tudom ez elég ciki)

A hozzám közel álló hugomnak,nővéremnek sem merek ezekről beszélni, nehéz egyszerűen.

2016. nov. 14. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám, üdv a klubban.

Én 29 éves még érintetlen férfi vagyok.

2016. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát 29 éves férfi,átérzem a helyzeted :/ én voltam már együtt fiúval 1x, de katasztrófa volt :D nagyon rágörcsöltem
2016. nov. 14. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne, ha találkoznátok :) Talán jobban megértenétek egymást, mint másokkal.
2016. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy antiszociális nyugodj meg semmi közöd ahhoz az állapothoz ugyanis nincs közted és a betegség között tünetazonosság, leírásod alapján legalábbis nem érezhető.

Átmeneti enyhe depresszív hajlam az kiolvasható a soraidból de ez azonnal megszünik ha például találsz egy barátot, barátnőt, egy új munkahelyet. Lényeg hogy pozitív élmények érjenek és pozitív irányba mozduljon a világképed. Erre összpontosíts, rövid időn belül rendbe jössz.

2016. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3+kérdező

Két összeillő ember

Fénylő tágra nyíló szemmel.

Figyeld elakad a hangunk

Istenem, hát mi vagyunk!

Két fénysugár a ködben.

Jöttél akkor és én jöttem

Látod így volt írva sorsunk

Most élünk végre, nem csak álmodunk!

2016. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6.-ik válaszoló.

Csak olyan reménytelennek tűnik minden.

Igen az igaz,hogy elég sűrűn depisnek érzem magam.

2016. nov. 14. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy depis a hangulatod de tehetsz ellene. És ha már elhatározod hogy változtatni fogsz a sorsodon, már az is ad egy kisebb fajta magabiztosságot. Hiszen a tudatodat kimozdítottad a reménytelenség holtpontjából, kitűztél egy célt amit el kell érned. Első lépésed legyen az hogy vásárolsz néhány csinos ruhadarabot magadnak!
2016. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, eléggé csendes, és ezt régebben sokszor megkaptam én is. Önbizalomhiány pipa itt is, továbbá eléggé izgulós is vagyok, ennek köszönhetően néha kellemetlenül jönnek ki a dolgok. Én általában tudok beszélgetni a körülöttem lévőkkel, csupán a legtöbbször nincs kedvem(unalmasnak találom a többieket). Viszont téged érdekesnek talállak, valószínűleg azért mert kissé magamra ismertem abból, amit leírtál(lehet rokonlelkek vagyunk:D). Szívesen beszélgetnék veled, szóval ha lesz kedven nyugodtan írj rám. :) 18/F
2016. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!